Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pol beba Gupi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kide
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 26
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Pon Okt 27, 2014 1:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle koliko vremena,od okota malcima,se moze raspoznati pol,i kako?? Confused
Kada ih treba razdvajati,?? procitao sam da ih treba razdvojiti,da bi zenke svoju snagu posvecivale(usmerile)na rast a ne okot!?
Malci su stari 8dana,odvojeni su u poseban akvarijum od 20l,sundjer filter,grejac.
Klopa: Usitnjena larva komaraca,sa listicima i sitne proteinske granule.3x dnevno
Menjam vodu na dva dana,usisavam dno.


fish pomoc fish
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 27, 2014 1:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

AfroDizzyJack
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2014
Poruke: 22
Lokacija: Kula

PorukaPoslao: Pon Okt 27, 2014 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

2-3 meseca po gruboj proceni a raspoznajes ih po trbusnom peraju koje ide u spic kod muzijaka a okruglastog oblika je kod zenke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Kide
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 26
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Pon Okt 27, 2014 3:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

OK..
Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Okt 27, 2014 3:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa 2-3 meseca su ženke već oplođene. Mora to ranije da se utvrdi ako hoćeš da ih odvajaš.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kide
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 26
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Pon Okt 27, 2014 5:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Au... kako sad da provalim ko je ko???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Pon Okt 27, 2014 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muskarci vec u petoj nedelji se mogu prepoznati jer prvi dobijaju boje na telu a neki i vec pocinjaju da dobijaju siljasti oblik stomacnog peraja. Bar je tako bilo kod mene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Kide
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 26
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Pon Okt 27, 2014 5:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci jos je rano da sad raspoznam ko je ko??
Oko mesec dana starosti..trebalo bi da se vidi?,ako ni tad nije kasno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kide
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 26
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Sub Nov 08, 2014 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nekim malcima sam primetio nijansu plave boje na (grudima),posto ne mogu da ih raspoznam po perajima,jel jurcaju,dali su to muzijaci??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Nov 08, 2014 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mojih je pocinjao da se farba prvo gornji deo repa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Kide
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 26
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Sub Nov 08, 2014 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenke su sive,a muzijaci u bojama,bar sam tako citao,...
Po prvim znacima to bi trebalo da su muzijaci.

PS/ Neke ribice,su krupnije i razvijenije od pojedinih koje su bas slabasne,ali zivahne,jel to normalno.?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Nov 09, 2014 5:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gleda se stomak u zadnjem delu. Kada počne farbanje kasno je. Treba ti relativno jako svetlo da se sve lepo vidi. Razdvajaju se ako očeš čim ojačaju da se mogu premeštati iz akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kide
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 26
Lokacija: Batajnica

PorukaPoslao: Ned Nov 09, 2014 5:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

OK,hvala na objasnjenju ali ne vredi,jurim ih 2sata.
I kad ih uhvatim,svi do jedno imaju plavu nijansu,a peraje im je malo da ne mogu da provalim..
Toliko sam popi.. da sam odustao.
Mozda za koji dan kad jos malo porastu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License