Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje knjige čitate Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 23, 2014 1:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde god da pogledam vidim Staniju i Soraju i zbog njih ne citam nista Laughing Laughing Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 23, 2014 1:03 am Snimi Poruku Nazad na vrh

mangaboy
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2014
Poruke: 89
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 24, 2014 3:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dvanaestorica od Džastina Kroninga. To je druga knjiga u serijalu. Prva knjiga je Prolaz. Ako volite postapokaliptične avanture, onda ćete je rado pročitati.

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 24, 2014 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve od Martina i Tolkina. Sad trenutni citam romane Dok Holidej od Frenka Laramija. Poceo sam od prvog broja koii je izasao pre 40+ godina i ukupno je izaslo 484. Naravno jos izlaze , svakog meseca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Pet Okt 24, 2014 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Toyota Corolla - Tehnicka knjiga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lohikarma
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2014
Poruke: 17
Lokacija: Beograd/Mladenovac

PorukaPoslao: Uto Okt 28, 2014 5:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Registrovan sam na forumu već tri, četiri meseca i prvi put sam sada naleteo na ovu temu. Konačno nešto o čemu i sam mogu da diskutujem xD
Budući da sam u akvaristici novajlija za sada još uvek samo učim i postavljam gomilu pitanja, tako da retko gde ima prostora o čemu bih ja mogao da pišem.

Prvo sam se iznenadio koliko ovde ima ljudi koji vole fantastiku. Jako mi je drago zbog toga i sad kad malo bolje razmislim pa zar i akvaristika nije jedna vrsta čarobnog drugačijeg sveta koji nas vuče ka lepim i nemogućim stvarima.

Volim da čitam i čitam mnogo. Ne zato što to tako treba već zato što je za mene čitanje velika zabava.

Omiljeni pisci su mi Martin, Erikson, Džordan, ne mogu da ih odvojim. Najiskrenije i svakom bih preporučio serijal "Pesme leda i vatre" kao i Nil Gejmena koji ima jedinstven i vrlo dopadljiv stil pisanja. A ljubiteljima fantastike bih preporučio Stivena Eriksona i njegov serijal "Malaška knjiga palih" ko posećuje knjižare nije mogao a da ne primeti naslov "Mesečevi vrtovi" dakle ako niste sigurni šta da kupite, ovo morate- Hard hard fantasy sa upečatljivim likovima i svetovima magije! Tolkina naravno ne moram da spominjem jer ljubitelji fantastike koji ga nistu pročitali su u rangu kao oni akvaristi kojima se gupika nikad nije omrestila Razz

Što se ostalog dela književnosti tiče, volim murakamija, od Koelja bih preporučio samo jednu knjigu i to bilo koju pošto su mu sve na istu foru i sve svoje ideje, misli i stavove prebacuje iz jedne knjige u drugu. Sve su mu te ideje dobre ali je malo preterao. Omiljene knjige stranih pisaca su mi "Životinjska farma" Orvel i "Majstor i Margarita" -uvek zaboravljam ime ovog pisca.
Od domaćih knjiga preporučio bih Pekićevo "Besnilo" i "Mefisto i Zlatokosa" Srđana Krstića kao i "Konstantinovo raskršće" Dejana Stoiljkovića

Jedva čekam vreme kada ću o akvaristici moći ovako opušteno da pišem kao o knjigama. Smile

Zaljubljenici Epske fantastike mogu da mi se jace na pp kako bih ih uputio na jedan domaći bogati forum iste. Pozdrav!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje zaštitne rukavice koristiti - ak... Peku Razno 4 Uto Apr 21, 2020 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam akvarističke knjige i čsopise froger Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Mar 14, 2020 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 200l koje ribice mogu da drzim Uros1999 Ribe 6 Uto Jan 29, 2019 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje osvetlenje led ili obicne neonke scorpion Rasveta 1 Uto Sep 11, 2018 11:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License