Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Boeseman rainbowfish Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 23, 2014 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drži li ko Boeseman rainbowfish?
Mogu se nabaviti kod nas, ali na ovom forumu nisam video ni jedan akvarijum sa ovim ribicama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 23, 2014 4:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Okt 25, 2014 12:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izgleda da niko ne drzi, a kad gledam klipove na yt pola ljudi(amera) ih ima . Zaista prelepa ribica, video sam je mozda jednom u pet shopu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 25, 2014 1:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tealkjaffa ::
izgleda da niko ne drzi, a kad gledam klipove na yt pola ljudi(amera) ih ima . Zaista prelepa ribica, video sam je mozda jednom u pet shopu.

Pa da. Hteo sam da ih kupim, ali se bojim da imaju slab imunitet i da su bolešljive pa ih zato kod nas ne drže. Nisu nimalo jeftine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Okt 25, 2014 5:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba ti malo veći akvarijum da se lepo uklope. Nisu osetljive. Cena je takva jer prodaju odrasle već ofarbane ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
radisa89
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2011
Poruke: 64
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Okt 29, 2014 5:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam imao iskustva sa Dwarf neon rainbowfish, manja vrsta u odnosu na Boesemani rainbowfish ali su slicne sto se tice cuvanja. U sustini jako lepe ribe, strasno dobri plivaci pa ne bi trebalo da imaju prepreke u vidu panjeva ili biljaka u sredisnjem delu akvarijuma, a ako imas neku anubia nanu namesti je tako da joj lisce bude pri vrhu pa da malo pravi senku i onda prilikom plivanja ribe vidis i promenu boje krljusti... U sustini tek kad ih bude vise pokazuju se u najboljem izdanju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 29, 2014 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zna li ko kakve su sa zdravljem? To mi je najveća briga.
Ribe sa slabim imunitetom naši sponzori uglavnom ne drže
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka rainbowfish knjiga, 198mb .pdf n1kolaola Ribe 0 Pon Mar 02, 2015 12:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rainbowfish - Duge Bojan Ribe 5 Ned Maj 02, 2010 10:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License