Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Raj za gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 2:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brutalika i debele obrve!!! Odoh ja tamo da zivim, pisacu vam Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 2:12 am Snimi Poruku Nazad na vrh

FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 2:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

super cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 10:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Problem ishrane u jezercetu je resen, preko leta se hrane samo larvama komaraca verovatno:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 1:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta bi ja dao da imam bar 200-300 gupija i da ih sam uspesno razmnozavam tako na velike cifre!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 2:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super stvar, odlično organizovana uzgajivačnica!
@Bojane, a odakle ove slike? Jesi li ti to sve lično video? Ako jesi, verujem da si poludeo od sreće... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanja1994ki
Akvarista



Registrovan: 10 Apr 2010
Poruke: 28
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da je kod nas takva klima,ja ne bih imao dvoriste Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MarkoPg
Akvarista



Registrovan: 08 Jul 2010
Poruke: 226
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 3:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre pre jako znaci Very Happy savrsenstvo! Very Happy da mi je da sam u tursku Very Happy svaki dan bi uzima po nekoliko guppy-ka Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ili bolje iz svakog akv (svake vrste) bar po 1 par ako ne vise!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 5:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@chicaan

Nisam to uzivo video jer da jesam ne bih se vracao kuci Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
todor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2009
Poruke: 120
Lokacija: Sremcica-Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 10, 2010 12:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam video nesto slicno samo sto nije odgajivacnica vec prirodno okruzenje neko je ubacio gupike i one su nastavile tu da zive .Mesto se nalazi na desetak minuta voznje + pola sata pesacenja od Pirota . Mestani ga nazivaju "Banjica" zbog lekovitosti vode . Temperatura vode je uvek oko 28 stepeni(tako su mi rekli).


Image


Image


Image

ima jos slika ali zasad toliko
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Sep 10, 2010 7:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovo volim da vidim, kako to izgleda kod nas, svaka cast Bravo
Uslikaj jednu sliku iz danjeg da vidimo kako izgleda to mesto i svakako jos slika Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
todor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2009
Poruke: 120
Lokacija: Sremcica-Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 10, 2010 10:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovako sliku jezerceta (precnik odprilike 5m i dubine do oko 60 cm) nemam zato sto je bilo puno starijih ljudi koji su se u njemu kupali pa su se bunili oko fotografisanja. Ali sam zamolio brata koji zivi u Pirotu da "proseta" i da uslika kad bude bilo manje ljudi i da naravno uhvati neku ribicu da vidimo sta u stvari tamo ima. Inace voda iz kamena puni jezerce i dalje otice iz njega u reku.

pokusao sam da uhvatim neku
Image


Image



Image

nadam se da ce biti jos slika ako bata ne bude lenj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Sep 10, 2010 10:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahaha ovo mi lici na divlji varijetet gupike.
Bilo bi super kada bi nekako slikao ribu sa boka...
Kod termoelektrana postoje kanali u koje ispustaju toplu vodu, u nekim zemljama su nalazili i nigrose tamo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Sep 10, 2010 10:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo dobro gupike kod nas u divljini ja sam pre cuo da su ljudi u nekom jezeru kod nas pecali gupike i ksifoe kao toliko ih je bilo da su samo njih vatali (e sad dal je ovo istina il laz nema pojma) Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Pet Sep 10, 2010 7:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

haha ovaj drzi farmu gupika??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License