Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dodatno ojacanje??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pet Okt 31, 2014 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li moze da se naknadno uradi dodatno Poprecno ojacanje(vec imam duplo dno,i Uzduzna ojacanja sa obe strane),ali me zanima,zbog neke moje sigurnosti,mozda vise u glavi:).....da recimo izbegnem totalno praznjenje AQ,nego da recimo ispustim malo ispod Pola .....i da se nalepi...
da li je neko i To radio....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 31, 2014 11:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Nov 01, 2014 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U principu može, što da ne. Prednje i zadnje staklo bi trebalo biti pod što manjim pritiskom, tj. što manje vode u akvarijumu. Ne bi valjalo da puniš akvarijum dok se silikon skroz ne osuši.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sub Nov 01, 2014 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Nesho....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ojacanje akvarjuma Lenji Lisac Uradi Sam (DIY) 10 Sre Nov 18, 2015 10:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gornje ojacanje akvarijuma cile Uradi Sam (DIY) 7 Čet Okt 08, 2015 9:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LED traka kao dodatno osvetljenje? Lazar018 Rasveta 0 Ned Apr 20, 2014 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ojacanje postolja/police za akvarijum esad92 Uradi Sam (DIY) 30 Pet Mar 07, 2014 10:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dodatno osvetljenje u fabrickoj haubi... chikavili Uradi Sam (DIY) 18 Pet Nov 09, 2012 12:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License