Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest nigrosa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milan997
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Okt 2014
Poruke: 5

PorukaPoslao: Sub Nov 01, 2014 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima, imam par nigrosa i zanima me kako da ih mrestim? Very Happy Zenka ima narandzast stomak a muzjak je juri da se mreste pa me zanimaju vasa iskustva sa mrestom nigrosa, sta i kako Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 01, 2014 11:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Nov 02, 2014 1:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

isto pitanje u dve teme? glupo zar ne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan997
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Okt 2014
Poruke: 5

PorukaPoslao: Ned Nov 02, 2014 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ona tema je od pre 3 godine i niko je ne otvara pa sam zato otvorio novu temu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Nov 02, 2014 3:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

onda nisi ni trebao tamo da pises... nigrosi se kod mene mreste kad hoce i gde hoce... znaci stavis ih u akvarijum 30l+ i hranis i cekaas, ubrzo bi trebalo da bude malaca ako je sve ok sa njima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan997
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Okt 2014
Poruke: 5

PorukaPoslao: Ned Nov 02, 2014 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavljeni su u akvarijum 30+l i tu su sami vec jedno 2 nedelje i stavio sam temp na 27 step.cel. i unutra imaju grejac i preciscivac, pesak, veliku skoljku koju sam okrenuo naopaku da bude glatka i jedan gladak kamen da mogu da poloze ikru i nista nije uspevalo i citao sam da im je potrebna i pecina neka, a kao alternativu sam stavio solju koju sam pre toga iskuvao Smile sav pesak oko skoljke i kamena su ocistili, ali nikako da se desi, mozda je potrebno samo strpljenje Smile da li im je potrebna neka neonka da i nocu imaju svetlo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Nov 02, 2014 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

samo strpljenje... dok se skontaju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Nov 02, 2014 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj problem je bio suprotan ..Previse mresta Very Happy.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Nov 02, 2014 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahaha, pa da, ovi moji bace mlade, ja ih odvojim, za 10 dana opet malci... haos, imam ih na svakom uzrastu, ukupno oko 100, bice oglas veceras Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Nov 02, 2014 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pokklonim par drugu i jos jedan par drugom dam ,posle 2dana mrest u oba akvarijuma.Samo cekaj:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan997
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Okt 2014
Poruke: 5

PorukaPoslao: Pon Nov 03, 2014 8:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A sta da radim kada zenka baci ikru? Kako se sve to odvija? Very Happy Da li neko ima neki tekst o tome ili akomoze da napise, cime da hranim mladj, kako da je zastitim, kako da opremim akvarijum za mrest, da li da ima pesak, kamenje itd...hvala unapred Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Nov 03, 2014 8:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes da potrazis neku temu vezanu za to.Ja kod mojih nista nisam radio niti nesto specijalno hranio,sve su to ribe odradele same:).D.Javice se neko strucniji vec da ti kaze sta i kako.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan997
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Okt 2014
Poruke: 5

PorukaPoslao: Pon Nov 03, 2014 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno Very Happy Raspitao sam se i rekli su mi da samo skroz usitnim listice koje imam, imam Sera San, to je koliko znam dobro, ali se plasim plesni i tako toga...valjda ce neko odg, a teb hvala mnogo, javljam kad se budu mrestili Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Japixxl
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2012
Poruke: 36
Lokacija: Kursumlija

PorukaPoslao: Čet Nov 20, 2014 6:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma samo ih stavi i nabacaj ako imas kamenje neko ili kokosovu pecinu stavi. I cekaj. Sami ce sve odraditi,ne moras ni da ih odvajas u drugi akv.takve su ribe da cuvaju svoje mlade ne daju da im pridju druge ribe. Ja sam samo jednu pecinu imao i ubrzo nakon sto sam ih kupio oni su se izmrestili u njoj. Samo im je bitno da imaju neki "stek" da bace ikru Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ExtraY
Akvarista



Registrovan: 27 Okt 2014
Poruke: 80
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 27, 2015 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene sve rade sami,evo upravo danas sam primetio da je stigla jos jedna tura mladih,roditelji ih cuvaju i premestaju ustima po aq , sada su u sigi i ispod nana... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Jun 27, 2015 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ostavi ih i sami ce prenaseliti akvarijum Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest Barbusa Tetrazone Aki1710 Razmnožavanje 0 Sre Apr 01, 2020 8:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License