Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrtve ribice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
shomysss
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2014
Poruke: 16
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 30, 2014 4:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno svima ako bude promena racunam na vas Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 30, 2014 4:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ivane80
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2014
Poruke: 54
Lokacija: cuprija

PorukaPoslao: Ned Nov 02, 2014 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ej druze ja sam imao taj problem ali ja sam sumljamo u gupike. one se razbole a druge ribe crknu. izbaci gupike jedno vreme i dodaj neki lek u akva pa ce da vidis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shomysss
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2014
Poruke: 16
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 03, 2014 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel ti uspelo bez njih?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shomysss
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2014
Poruke: 16
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 03, 2014 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stanje je sledece.Od poslednje prepiske crkao je jos jedan muljas u petak dok sam posmatrao ribice.Pliva,pliva i odjednom se izvrne na ledja.Do danas nije nijedna vise.Sada vec ima mesec dana od formiranja pa se nadam da su se te bakterije stvorile.Ostaje mi da izvadim gupike da vidim da li ce se nastaviti trend,a danas sam planirao da se uputim da kupim neki lek.
Treba mi predlog koji da kupim?
Da li da ostanemo pri Sera Bionitrivec ili neki drugi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ivane80
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2014
Poruke: 54
Lokacija: cuprija

PorukaPoslao: Čet Nov 06, 2014 12:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjaj 30%vode i alobodno ub#ci taj sera to ja koristim isto dobar je. Od kad sam izbacio gupike vise nisam imao problem. Ali opet sam formirao akva za svaki slucaj. Ali ti nemoras menjaj vodu malo i bice ok
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Nov 06, 2014 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidi, pre nego što sve pobacaš i sve pokupuješ ...
Prvo budi strpljiv pod brojem jedan. Menjaj vodu redovno i ne turaj ruke u akvarijum ako ne moraš i ne dodaj još par nedelja nove ribe i na bacaj stare ribe.
Sera biotnitrivec dodaj samo jednom nedeljno kad menjaš vodu ili u momentu kad dodaješ ribice, prema uputstvu za litražu.
Meni su pirane bile problem i dok ih nisam izbacio nisu preživljavale ostale ribice, ne znam zašto !!!
Ajde ivane80, za svaki slučaj dopunjavaj listu problematičnih riba.
Molim Vas bez takvih lupetanja, gupike su ti najmanji problem i one mogu prve stradaju ako nešto nije u redu, kao što je primetio ivane80 i kao što bi sada svi trebalo da pobacamo gupike.
Pošto smo apsolvirali problem cikliranja i ostalog, ostao je problem hrane. Kupi lepo kvalitetnu hranu, Sera, Tetra, Tropical i to u listićima za ribe koje su u sredini i gore, neku u granulama koja brzo tone za ribe dna (možda ti umiru sada od gladi) i hrani jednom ili dva puta po malo.
Stvarno hoću da pomognem i nije mi teško ali kad nešto ovako pročitam ... ne znam. Sedite sat-dva i malo pročitajte nešto o akvaristci, neku temu za početnike i tako to, nije uopšte komplikovano.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tigrica sa kavezom za ribice sumi Razmena 0 Sre Apr 13, 2022 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License