Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moje endler gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 28, 2012 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam i ja endler guppy jako su lepe,imam 1 muzijaka i 4 zenke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 28, 2012 6:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 04, 2012 1:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko ima uporednu sliku endler i obicne gupy zenke?
imam endlere,ali njihovi muski potomci nemaju iskrzano peraje kao endler muzjak,ali ima lepe sare...ali ne u toj meri kao original,pa sam mislio da to nisu prave endler zenke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Avg 04, 2012 7:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://65.36.157.188/FWSubWebi.....ovyArt.htm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Coone97
Akvarista



Registrovan: 04 Feb 2014
Poruke: 54
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 10:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima u hrvatskoj jako dobra linija endler guppy. Prodaju I zenke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Markonbg ::
Da li neko ima uporednu sliku endler i obicne gupy zenke?
imam endlere,ali njihovi muski potomci nemaju iskrzano peraje kao endler muzjak,ali ima lepe sare...ali ne u toj meri kao original,pa sam mislio da to nisu prave endler zenke


Selekcija! Ima jako puno razicitih vrsta endlera. Ako moze neka sika bia bi od pomoci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Coone97
Akvarista



Registrovan: 04 Feb 2014
Poruke: 54
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Uto Avg 12, 2014 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo su slike coveka iz valjeva koji prodaje endler. Msm da se zove davor
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Kvarta
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2014
Poruke: 13

PorukaPoslao: Sre Nov 12, 2014 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dragi ija smo uzeli endler gupike, da budem iskrena početnici smo u akvaristici i mislili smo da kupujemo neonke (nemojte me ubiti zbog neznanja : ( ).

Sad imamo problem - imamo jato običnih gupija od 3 mužjaka i 9 ženki i imamo kako se ispostavilo 10 endler mužjaka. Dakle haos u akvarijumu, tamo gde smo ih uzeli nemaju ženke, da li još neko u BGu prodaje ženke?

I još jedno pitanje mi u nakvarijumu od 80x35x50 imamo već par skalara, borca, 4 molija, čistačei staklare i sad ovo jato gupija - nismo planirali više ribica da stavljamo u akvarijum ali ... sad moramo, zanima me da li smemo da dodamo još ženki ili dasmišljamo šta da radimo.
Hvala unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License