Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pravljenje brdašceta u akvariumu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Darkoakvarel
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2014
Poruke: 275
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 16, 2014 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi pošto ponovo počinjem sa formiranjem akvariuma zanima me kako da napravim dva brda od peska a da se ne rasturi u po dva ćoška u akvariumu,gledao sam razne klipove itd ali kada je najbitnije oni to preskoče i nevidiš ono zašta si gledao pola sata,,, Twisted Evil .U prevodu gledao sam da neko stavlja i tanak klirit da napravi putić neke visine pa ga to drži da vude višlji od sredine akvariuma.U stvari dajte neki predlog,savet,ili..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 16, 2014 10:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Nov 16, 2014 11:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neki skejperi kamenjem ograde, i naprave terasu od peska. Između kamenja (pošto je kamenje oblo) možeš da ubaciš isečene delove plastične providne flaše. To ti može koristiti umesto klirita. Kasnije sve to lepo ušuškaš biljkama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Darkoakvarel
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2014
Poruke: 275
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 16, 2014 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A šta misliš da li bi valjalo klirit ili .. da jedna strana tog materijala bude neke vidine npr.15cm a kraj toga na nuli ili 5 cm pa da ima kao nizbrdicu pa tako na oba kraja to uraditi i staviti drugu boju peska..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Nov 16, 2014 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubi me ako sam ja tebe razumeo. Dodao bih da u takvim akvarijumima nema koridorasa, jer oni stalno riju po podlozi, niti nekih velikih riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TheDoVla
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 387
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Pon Nov 17, 2014 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iseces balon i pravis od toga "drzace" ili kako god to hoces da nazoves. Nema potrebe da bacas novac na klirit.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Darkoakvarel
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2014
Poruke: 275
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 17, 2014 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma imam klirita nego neznam da li će da spada taj kamen non stop kako se menja voda itd...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pon Nov 17, 2014 12:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

primer sa net-a
Aquarium Setup - Aquascape - Step by Step and Final Product - Live Planted Fish Tank
0tiny2010


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Darkoakvarel
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2014
Poruke: 275
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 17, 2014 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

www.youtube.com/watch?v=7ZpNDYYXi2Y

Na ovako nešto sam mislio
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pravljenje rasvete od Led cipova 3w Ikebana Oprema u morskoj akvaristici 26 Sub Avg 13, 2022 7:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubia pravljenje pelcera Uros Kg Biljke 4 Sub Apr 04, 2020 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pravljenje akvarijuma Stefanpacke Uradi Sam (DIY) 21 Pet Avg 30, 2019 9:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pravljenje akvarijuma DejanD Uradi Sam (DIY) 2 Pon Jan 15, 2018 6:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka sirova vrba u akvariumu tigar Ostala oprema 7 Ned Nov 13, 2016 9:27 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License