Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 bele tacke kod gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 1:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U mom malom akv drzim velike gupike (maticno jato). Danas kada sam dosao iz skole primetio sam par muzijaka kako plivaju po dnu i neke bele tacke na zenkama gupija.cini mi se da je to jos uvek pocetna faza jer su tesko uocljive bele tackice i ''plihovi'' pa vas molim da mi pomognete u saniranju te bolesti jer su mi ranije izumirale ribice od te bolesti...
Jedini korak koji sam preduzeo je to sto sam povecao temperaturu na 30 i dalje cekam uputstva.



unapred hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 1:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 1:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u akvarijumu u kome su zarazene ribe sam primetio par malih gupica, evakuisao sve ribice u cinije a potencijalnu mamu izdvojio i stavio malo mahovine. zanima me da li te male ribice mogu da pustim kod ostalih malih u zasebnom akv
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanja1994ki
Akvarista



Registrovan: 10 Apr 2010
Poruke: 28
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam i ja slicnih problema.Probaj pronaci parazitoex, mojim ribicama je pomogao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 4:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala puno ... pokusacu.... sad sam im promenio vodu,stavio malo soli i povecao temp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2010 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledao sam, pogledaj i ti sada ovde pa reci kako to izgleda tacno:
http://www.jbl.de/onlinehospit.....alleryId=2
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 9:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima beo plih bas kao ova zanka gupija (u srednjem redu-sa plavim repom) samo sto moja ima na perajima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 9:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i jedva pliva
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sada su mi vec zarazene 2 ili 3 ribe i vec sam se pomirio s tim da ce sve da se izvrnu i da od njih nema nista a sve su onako velike... inace 2 od njih su mi se danas okotile i sve su pojele male. spasao sam samo 3
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

FMC!!!!!!! Pod hitno!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sub Sep 04, 2010 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eto pa reaguj...sta da ti kazem, u haosu sam oko preseljenja aq pa kasno i procitam pp i sve.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bele tačke? SanjaP Bolest 2 Pet Mar 19, 2021 9:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License