Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 bucan kanister ef4 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
milostzr@gmail.com
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Apr 2012
Poruke: 108
Lokacija: Raca

PorukaPoslao: Sub Nov 22, 2014 10:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozz,imam jedan problem sa kanisterom nekako je previse bucan mislim da nije rec o zarobljenom vazduhu nego kao da impler lupa dok radi odnosno zakacinje negde,jel imao neko nekakvo slicno iskustvo da mi objasni sta da radim jer je previse bucan postao je nepodnosljiv,unapred hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 22, 2014 10:06 am Snimi Poruku Nazad na vrh

spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sub Nov 22, 2014 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba otvoriti i proveriti o čemu je reč jer znam da ima impelera da se kupe kao rezerni deo, ako je on u pitanju.
Koliko je star filter, i dali je to počelo posle nekog otvaranja čišćenja ili u toku samog rada?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milostzr@gmail.com
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Apr 2012
Poruke: 108
Lokacija: Raca

PorukaPoslao: Sub Nov 22, 2014 11:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa star je oko 3 god.i mislim da je u toku rada postao bucan,gde moze da se kupi taj impler,ja redovno cistim impler i njegovo leziste sve je to ok jedino ako se mozda istrosio na neki nacin nerazumem sta mu se desilo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sub Nov 22, 2014 11:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poslao sam ti odgovor na pp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Sub Nov 22, 2014 12:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozda si prilikom ciscenja izgubio gumicu koja stoji kao leziste na kraju osovine oko koja prolazi kroz magnet i drzi propeler nadam se da si me razumeo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milostzr@gmail.com
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Apr 2012
Poruke: 108
Lokacija: Raca

PorukaPoslao: Sub Nov 22, 2014 1:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam na koje gumice mislis tigre nisam ih izgubio znam bar za toliko,i sve izbleda ok unutra ali kad se upali kao da "cuka" nesto unutra pa tek se zavrti kao da se "pojeo"pa ima lufta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sub Nov 22, 2014 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam imao takav slucaj sa filter pumpom, krci kso luda, al nekad stane kad joj nadjem odgovarajuci polozaj, bas kao kad ima vazduh unutra, ali na kraju je isto tako otisla sa aq. A uvek mi se desavalo da nece da krene uvek kad je upalim nego moram da je cuknem malo i krene... najverovatnije ima luft na osovinici. Probajbda osusis osovinicu i na nju namotaj malo izolir trake da glumi lezaj, da vidis dal bi moglo, umanjilo bi vibracije sigurno ako bude moglo da radi sa njom...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milostzr@gmail.com
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Apr 2012
Poruke: 108
Lokacija: Raca

PorukaPoslao: Sub Nov 22, 2014 9:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na ideji fricky probacu to sa trakom ili sa nekim pvc-om sa kabla da povadim licne i onaj pvc navucem na osovinici da smanji luft ako nista iskesiram 1000din i pazarim nov
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Nov 23, 2014 1:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ne nadjes nista javi se, mozds ja imam nesto da te pokrpi, neki eheim filter...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milostzr@gmail.com
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 08 Apr 2012
Poruke: 108
Lokacija: Raca

PorukaPoslao: Ned Nov 23, 2014 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nije mi neophodan drugi filter ovaj je drcan ali gera vodu Laughing ,trenutno radim na co2 prelazim sa diy varjante na malo ozbiljniju nabavio sam bocu jos ventile i manometre i da ga sklopim mrzi me vise da pravim smesu za diy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slavina za Atman ef4 kanister filter Zivadin Tražnja 3 Čet Sep 30, 2021 1:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter curi na slavinama brz... Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Pon Avg 30, 2021 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kanister filter sa grejacem SanjaP Filteri i pumpe 6 Sub Jul 03, 2021 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Misljenje o filter materijalu za kani... golff Filteri i pumpe 3 Pet Jul 02, 2021 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License