Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 da li kupiti ribice preko interneta? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
pericbiba
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2014
Poruke: 13
Lokacija: topola

PorukaPoslao: Ned Nov 23, 2014 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

posto kod mene nema neka bas dobra radnja sa ribicama da li mi predlazete da iste narucim putem neta...vasa iskustva i da li je to neko radio..posto formiram akvarijum morao bi da narucujem u vise navrata...hvala?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 23, 2014 10:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Nov 23, 2014 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pazi. Nekad i takva porudjbina bude OK. Nekad ne. Zavisi od koga kupujes i koliko je taj spreman da te ispostuje. Prosto zavisi od srece i rasporeda zvezdi na nebo. Nadam se da ces resiti problemcic i da ces naci ono sto te interesuje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 12:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zar u Aranđelovcu nema ništa, to ti je blizu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 1:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li na kupovinu mislis od likova sa recimo KP,ili prodavnice koje imaju i svoj sajt....
ja imam u oba slucaja pozitivno iskustvo,nikad problema,i uvek je bila vrhunska Usluga(odlicno upakovano i ribe stizale bez ikakvih problema,u putu boravile od 1h-3h)e sad jedino sto sam ja uglavnom pazario ribe na taj nacin Leti,pa je i u autobusu bilo uvek toplo,i temperatura je odgovarala ribama...sad moras da pazis ,jer idu hladni dani,pa dok stignu do autobusa,pa da li je adekvatno ugrejan itd.....
a na kraju krajeva,imao sam i srecu da su bili Ok likovi,koji su znali sta tacno trazim i kupujem...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lohikarma
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2014
Poruke: 17
Lokacija: Beograd/Mladenovac

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 3:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li si posetio skoro radnju u Mladenovcu? Mozda tamo mozes da nadjes ono sto trazis. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 9:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanimljiva tema, bas me zanimaju vasi utisci. Ja sam jednom kupio koridoras paleatuse, lik mi poslao busom a ribice 1,5cm.
Kakva su vam iskustva sa slanjem ribe danas za sutra u zimskom periodu preko kurirske sluzbe?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 4:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

danas za sutra ne bih preporucio........i da okacis NE TUMBAJ, njih bas Z.....meni je poslao covek busom sto je nekako najprihvatljivije....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada sam kupovao ribice kod sponzora foruma bio sam zadovoljan kako velicinom ribica tako i brojnim stanjem (sve prezivele put). Sponzori insistiraju na autobusu sto je i logicnije i bolje.
Dok je kod privatnih uzgajivaca malo drugacije (bar u mom slucaju).
Ali opet, sve zavisi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
corvus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 237
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 7:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh ,nezgodno je ovo pitanje u sustini jako je bitno da kupujes od pouzdanog izvora ja sve kupujem samo sa licnim preuzimanjem. ako bas moras biraj autobus ,ne kurirske sluzbe 8kuriri cesto samo isutiraju paket do tebe I istumbaju ribice plus put traje duze ,autobusi stiyu za relativno kratko vreme plus ako stavi paket u kabini kod vozaca nece im smetati cinjenica da je hladno ,,brza posta koliko ja znam ne greje pakete _ ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pericbiba
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2014
Poruke: 13
Lokacija: topola

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesa69 ::
Zar u Aranđelovcu nema ništa, to ti je blizu.

ma ima ali nije bas to neki izbor....

Lohikarma ::
Da li si posetio skoro radnju u Mladenovcu? Mozda tamo mozes da nadjes ono sto trazis. Smile

tamo nisam bio...gde se nalazi?


Poslednji izmenio Anboy dana Uto Nov 25, 2014 7:37 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene Anboy: Spajanje postova
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tigrica sa kavezom za ribice sumi Razmena 0 Sre Apr 13, 2022 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License