Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pol gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ninoslav030
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 53
Lokacija: Bor, Serbia

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me pol ovih gupika i ako je ova siva zensko da li nosi mladj? Very Happy

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 11:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Siva je ženka i nosi mlađ Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ninoslav030
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 53
Lokacija: Bor, Serbia

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za koliko otprilike da je odvojim od ostalih ribica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Nov 25, 2014 7:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A jel znas zasto ti je nzivkovic rekao da je siva zenka a druga ribica muzjak? Konkretno pitanje da li znas kako da razlikujes polove kod gupija? Imas sve odgovore ovde na sajtu, samo treba malo citati.

Ako planiras da je odvojis, vidi na koji nacin ces to uraditi. Pogedaj teme sa kakvim su se ljudi problemima susretali da bi ih ti izbegao. Jer ako to ne urdis moze biti sledeca tvoja tema malci mi umiru, sa cim da ih hranim....

Tesko je odgovoriti na to kad ce ta riba baciti male. Sigurno ce ih baciti, a sad da li za 5 ili 10 dana to sve zavisi od mnogo toga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ninoslav030
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 53
Lokacija: Bor, Serbia

PorukaPoslao: Uto Nov 25, 2014 7:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moracu onda da se bacIm na citanje Very Happy ko zna na sta ce da lice malci ako uspem da ih ocuvam, jer je u pet shop bila u akvarijumu sa mnogo lepim i mnogo ruznim muzjacima.. Very Happy

Procitao sam u nekoj temi kako da se napravi hrana za malce pa cu da probam to da napravim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Nov 25, 2014 8:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drago mi je da imas vremena da se posvets svojim ljubimcima. Ribice su ti bas lepe. Za malce je najbolja tek izlezena artemija ali ako je nemas moze i bilo koja druga kvaitetnija hrana sitno izdrobljena i samo ih po malo hrani. Dobro je ubaciti i puzeve sa malcima jer oni pojedu visak hrane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ninoslav030
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 53
Lokacija: Bor, Serbia

PorukaPoslao: Uto Nov 25, 2014 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala. Nazalost artemija da se kupi kod nas, a hrana je NoName tako da sam osudjen na propast... Very Happy Prodaju mi hranu kao da kupujem za svinju, a ne za ribice...
Image
Image
Image
Image
Image

Bilo bi dobro ako moze da se napravi hrana za malce, a mislim da sam procitao ovde na forumu nesto sa korom od banane valjda. Moracu da potrazim temu. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ninoslav030
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 53
Lokacija: Bor, Serbia

PorukaPoslao: Uto Nov 25, 2014 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ispustio sam gore da artemija i kvalitetna hrana nema da se kupi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
annamld
Akvarista



Registrovan: 10 Jan 2013
Poruke: 23
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Uto Nov 25, 2014 4:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav Ninoslave Smile
Idi u radnju na 4. tamo imas mnogo bolji izbor hrane a bila je i artemija pre kad sam gledala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Nov 25, 2014 7:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

BiRaj pri kupovini kvalitetnu lisnatu hranu 😉
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ninoslav030
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 53
Lokacija: Bor, Serbia

PorukaPoslao: Uto Dec 02, 2014 4:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam primetio da mi je gupika potamnela u prednjem delu stomaka. Jel' je to normalna pojava u trudnoci ili je to znak da se desava nesto lose? Svaku ostalu ribicu sam pregledao i nijedna nema tako nesto. Ne vidi se lepo ne slici jer nmg da je slikam jurca po akvarijumu... Obelezno je crtama Very Happy


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ninoslav030
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2014
Poruke: 53
Lokacija: Bor, Serbia

PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2015 4:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle 42 dana od prvog posta. Inace nisam bio kuci tako da sam izvadio ono sto sam nasao... Very Happy Posto su ovo moje prve gupike totalno sam zadovoljan i sa 3 komada. Smile


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2015 8:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro ih cuvaj i neka ti je sa srecom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2015 10:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za male gupike samo dobro usitni lisnatu hranu i nema brige.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2015 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam uzeo stari mlin za kafu i gurnem sve vrste hrane, smeljem i eto ti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License