Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 zlatna ribica mi bolesna????? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
pericbiba
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2014
Poruke: 13
Lokacija: topola

PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2014 11:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ribica mi je 2-3 dana skroz smirena skoro se uopste nekrece...ima malo po perejima prednjim i zadnjim malo crvenilo...osvezio sam joj vodu i nisam joj davao da jede ceo dan malo se pokrenula ali slabo.....pomoc....neki lek nesto sta da joj uradim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2014 11:53 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2014 12:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Promašio si podforum, treba da ide u http://www.akvarijum.org/forum/bolest-f6.html
i malo da se opiše stambena situacija, kugla, akvarijum ... takođe slika može mnogo da pomogne.
Ako je koliko-toliko stara riba u malom akvarijumu, ima napisano mnogo o tome zašto ih ne držati u takvim uslovima i zašto se to dešava.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Nov 26, 2014 5:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....19758.html

Navesi sto vise detalja da ne pisemo napamet....
Sve sto je potrebno nalazi se na linku koji sam ti postavio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pericbiba
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2014
Poruke: 13
Lokacija: topola

PorukaPoslao: Pet Nov 28, 2014 11:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
http://www.akvarijum.org/forum/podaci-o-koje-je-pozeljno-navesti-pri-otvaranju-teme-t19758.html

Navesi sto vise detalja da ne pisemo napamet....
Sve sto je potrebno nalazi se na linku koji sam ti postavio.

1.ima 15l
2.akvarijum je star oko 16mes
3.unutrasnji onaj mali sundjerasti filter
4.da menjam vodu odprilike jednom nedeljni oko 1/2 i perem filter tom vodom.
5.nemam podlogu.
6.nema biljaka
tu je samo ta jedna zlatna ribica koja je toliko i kod mene/1.5 god/ i poprilicno je velika ubacivao sam pre i gupike ali se nisu odrzala....a i pre jedno mesec dana sam ubacio jos jednu zlatnu ali je i ona uginula...ova je do pre neki dan bila bas konstantno zivahna.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Nov 28, 2014 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali je to akvarijum i jako losa filtracija za zlatnu ribicu. Nemoj toliko vode da menjas, kad je mali akvarijum, i 1/3 je stres za sistem.
Jel ti voda odstoji 24h pre sipanja u akvarijum, ili sipas direkt sa cesme?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pericbiba
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2014
Poruke: 13
Lokacija: topola

PorukaPoslao: Sub Nov 29, 2014 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
Mali je to akvarijum i jako losa filtracija za zlatnu ribicu. Nemoj toliko vode da menjas, kad je mali akvarijum, i 1/3 je stres za sistem.
Jel ti voda odstoji 24h pre sipanja u akvarijum, ili sipas direkt sa cesme?

ma stoji ta voda par dana 5-6
a sta sad da joj radim....da li neki lek ili....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Nov 29, 2014 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj da je hranis dan-dva, zatim kreni da je hranis po malo jednom dnevno. I razmisli o boljoj filtraciji o vecem akvarijumu. Tako je samo mucis, a i sebe... Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konflikt akvarijumskih ribica outworld Početak u akvaristici 5 Pon Jan 03, 2022 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodaja ribica u leskovcu Nemanjale95 Tražnja 0 Sre Okt 13, 2021 11:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License