Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 micro reef-scape Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 12:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nasao sam gomilu izumrlih sps korala sredjivajuci policu akvarijuma(dovlacio sam ih sa sa letovanja). u pocetku sam ih planirao baciti.., a onda mi je sinula ideja da ih recikliram i pretvorim u maleni drzac za nano fragove.
koliko sam uspesan i talentovan za skejpovanje preocenite sami.
imajte u vidu da je konstrukcija nekih 10x10x7 cm u kojoj vec vidim neki dobar sklop nano glava caulastre-e ili mozda ksenije koja ce se lelujati poput anemona na struji sa glavne ploce.
izlepio sve dvokomponentnom masom i stavio na "lecenje2 u slatku vodu nakon cega cu celu konstrukciju zaciklirati u svom akvarijumu.

evo i slicica:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

-zato ako vam se svidja moja ideja kad vam izumre neki od sps korala ne ocajavajte vec gledajte da to sto do njega ostane iskoristite na pravi nacin!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 12:10 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo sam odradio izazvan slatkovodnim skejp-virtuozima i njihovim delima koja su zaista za svaku pohvalu....

p.s. a,sto bi oni bili bolji od nas......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo lzgleda. Po meni je zgodno za malo vece akvarijume. Mali proguta. Da li treba da se tretira sa necim pre ubacivanja u formiran akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 12:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta pricas 10x10x7 cm!!!!
sta to moze da proguta?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 12:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

treba da se leci kao i suvi kamen - to jeste suvi kamen
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 9:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gospodine uredniče, napravi lepljivu temu o lečenju I pripremi suvog kamena da nejurimo po drugim I stranim sajtovima kako se to radi, pored ovog našeg foruma.
Lepo si ti ovo sklopio, mogao si malo nekim oštrim predmetom da izbockaš masu za lepljenje da izgleda prirodnije, mada poznavajući tebe biće optočen koralima Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja upravo lecim kamen. Jedina mana jeste sto imam plavi mantil a ne beli Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gospodine Zivkovicu, nadam se da sam vam svojom temom izasao u susret,i makar delimicno dao odgovore na vasa pitanja?!
http://www.akvarijum.org/forum.....20062.html


Poslednji put izmenio Laki dana Sub Nov 18, 2017 2:12 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

laki983 ::
sta pricas 10x10x7 cm!!!!
sta to moze da proguta?!

izgleda dosta vece Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pet Dec 12, 2014 12:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast Laki. I ti imas dara za skulpturu. Daj da pokrenemo novi pravac u umetnosti. Neki u kom bi i mi Srbi ucestvovali, posto smo od antike pa na ovamo preskocili Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pet Dec 12, 2014 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

najbolji reefskejperi su japanci-odgledaj na yt kako to rade pravi majstori-nesto poput amana u slatkoj vodi.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Reef cube Miksa Morski Akvarijumi 7 Sre Dec 08, 2021 6:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Micro crvi popindeed Tražnja 1 Pon Nov 16, 2020 3:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Od sumraka do svitanja reef CristopherMoltisanti Oprema u morskoj akvaristici 2 Pon Jul 27, 2020 8:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Reef party CristopherMoltisanti Morski Akvarijumi 10 Pet Feb 28, 2020 10:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Low Budget Reef 120l peconis Morski Akvarijumi 48 Sub Feb 22, 2020 9:31 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License