Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gupi juris ! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Dec 13, 2014 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima! Imam lude M. Gupije,koji su konstantno u "petoj" brzini za zenkama,iako je odnos 1m na 2z. Prilicno mi remete "mir" koji vlada u akvarijumu,pa me interesuje,da li je resenje da izvadim sve zenke iz akvarijuma,da ostanu samo m. ili imate neki drugi predlog?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 13, 2014 7:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ExtraY
Akvarista



Registrovan: 27 Okt 2014
Poruke: 80
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 13, 2014 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ubaci jos 3 Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Dec 13, 2014 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izgleda da ce da "lete"sve zenke napolje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Dec 13, 2014 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ti savetujem da ubacis jos zenki, i smirice se.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Dec 13, 2014 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bi da ubacujem jos zenki,zato sto sam uspostavio balans izmedju razlicitih vrsta.
Muzjaci su dosta lepsi od zenki,pa sam razmisljao da ostavim samo njih,ali sam imao iskustva,da su u nedostatku zenki,grickali peraja jedni drugima,kao i skalarima.
Zato sam pitao za savet akvarista,koji su drzali samo muzjake...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Dec 13, 2014 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako:
Radio sam to i ne savetujem ti. Jer prosto, momci su toliko "drcni", gori su i od Ere Ojdanica! ojha smeh
Salu na stranu, jurice sve sto pliva po akvarijumu da se pare. Nema veze da li su to platike, molike, cak ce se kocoperiti i jedni prema drugima. Cirkus u najavi ako ostavis samo muzjake. Ili im obezbedi 2-3 zenke po jednom, ili ih komplet izbaci iz ak, i menjaj za nesto drugo... zastranice pod garancijom! Laughing
Pozdrav! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sunce
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 162
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Dec 14, 2014 1:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala,Joco. Pretpostavio sam da ce tako biti...Zato sam i pitao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License