Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nepoznat organizam Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ciskela
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 137
Lokacija: Beograd, Dorćol

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2014 11:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Liči na malog miša, čini mi se da ima telo i rep, ima oko 3 mm, pola tela je crveno a pola prozirno (nešto kao rili kozica) . Jako je brzo, trčkara samo po dnu, i to neposredno po paljenju svetla... Na žalost, nikako da ga uslikam, a ni google mi nije pomagao...verovatno sam dosadan, ali šta da radim kad sam ronio samo u bazenu, da gledam guze....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2014 11:15 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2014 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

podsecas me vrlo na mene u pocetku sa svojom prvom temom-vrlo si znatizeljan i predan(po neki bi rekli dosadan) ,bar sam ja sam o sebi stvorio takav utisak.u trenucima monotonije sam sam sebi postavljao pitanja i davao odgovore-nemoj da te ovo obeshrabri vec gledaj to sa pozitivne strane...a to sto zelis da saznas sta je slikaj pa da trazimo-jer ovako gatati na prazno je suludo.
samo napred Ciskela ,imas svu moju podrsku.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2014 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozda nesto ovako

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2014 1:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

brine shrimp ili ti najobicnija artemija ....hrana za vece od sebe -dobro je imati ih.ako ej zaista to cudo je pravo kako ga clownovi vec nisu popapali jer su im oni omiljena poslastica.ja sam ih nekad kupovao kako bih pojacavao proteisnku ishranu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Apr 03, 2017 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj organizam i mene zanima šta je ekstremno ga je teško uhvatiti jer je dosta brz. Na kamenu ga je nemoguće uslikati običnom aparaturom il telefonom na pesku je malo lakše jer uspori donekle al ga na pesku retko viđam obično se drži kamena.


Image
Image

Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License