Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cime hraniti aymonieri algara? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
JazakVoda
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2012
Poruke: 102
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Ned Jun 30, 2013 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto sam naveo, hteo bi da saznam cime bi mogao hraniti aymonieri-ja, algara? Imam spirulina tablete, ali kad mu bacim u vodu ili zalepim za staklo ne moze da nadje.. Sta je resenje? Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jun 30, 2013 11:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vladica Arsic
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2013
Poruke: 97
Lokacija: Leskovac,Hisar

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2014 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za njega netreba nista specijalno,bar je tako kod mene,pozzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2014 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bas cudno sto ne moze naci...pre neki dan kupio spirulinu mini wafers, ubacio im dve, to je druze bila tuca sa kozicama i korijima oko klope..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2014 8:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cini mi se da ste zakasnili sa odgovorima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2014 8:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aaaaaaaaaahhaaa, vidjee datum Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Uto Dec 16, 2014 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možda bude nekom drugom od koristi.
Kod mene ih nikad nisam video da jedu nešto sem struganja sa kamenja i ostalog kada sam ubacivao spirulinu nisu bili nešto zainteresovani ni za nju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam zlatnog kineskog algara Dukisef Na poklon 2 Sub Feb 19, 2022 1:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cime hraniti mladj nebojsar Razmnožavanje 10 Uto Maj 12, 2020 7:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka sta sa cime moze gotika Ostali Stanovnici 4 Pet Mar 13, 2020 3:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum propusta na spoju - cime pr... Zivadin Uradi Sam (DIY) 18 Sre Mar 11, 2020 9:51 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License