Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Stakleni prelivni hang on filter Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Dec 09, 2014 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa stoji ovako od sinoć
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 09, 2014 11:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

anebojsa
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2014
Poruke: 29
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 10, 2014 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi i poklopac na sve to.

Ne može da škodi, a bićeš mnogo mirniji.

Verovatno će sve to biti u redu.

Koliko sam shvatio, na ovu varijantu si se opredelio zato što si imao postolje i kupio akvarijum koji staje na to postolje pa zato nema mesta za spoljašnji filter kome bih i ja dao prednost.

Možda bi rešenje moglo biti da se napravi dodatak polici za akvarijum na koji bi se postavio spoljašnji filter.

Naravno, ako za tako nešto postoje uslovi (pre svega mislim na prostor).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Dec 10, 2014 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Policu sam napravio od stare kuhinje. Ima čak i tema o tome Smile
Akvarijume sam napravio od stakla od ko zna čega Smile
Tu su kupljeni samo silikon, farba i šrafovi.
Širina police je 27 cm, kao i akvarijuma, tako da sam nazad postavio metalne nosače i tu je filter za veliki akvarijum.
Za ova dva mala, dole, sam planirao unutrašnje neke filtere ali reko daj da probam ovako. Uglavnom nema mesta a i bilo bi baš baš nezgodno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Dec 10, 2014 12:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogao bi i na sam akvarijum da nalepiš jednu lajsnicu da ga i ona pridržava malo odozdo, tako bi 100% bio siguran.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Dec 10, 2014 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da će to da stoji, ali rastereti opterećenje koliko možeš (stavi ispod neki stirodur ili slično kao podupirač).
Ne znam koliko imaš lufta između stakala, ne bi bilo loše neki tanji sunđer da nakrojiš kao amortizer, da ne ide staklo na staklo.
Mislim da si ladno okačio "ne vidm koliko komorni" na akvarijum Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Ned Dec 21, 2014 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Butik je otvoren.


Image


Image

Posle desetak dana testiranja stakleni prelivni diy hang on filter pušten u rad. Nisam stavio pozadinu da bi mogao da uočim eventualne nedostatke, mada, ovde jedino može da nedostaje ceo filter smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Jan 26, 2015 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle mesec i jače sve je u najboljem redu. Šljaka ko sifon Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pon Jan 26, 2015 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto masovna proizvodnja ? Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Jan 27, 2015 8:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikakvo omasovljenje ne dolazi u obzir smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License