Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dodavanje peska Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
milojkovic89




Registrovan: 18 Dec 2014
Poruke: 0

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li postoji mogucnost da se doda pesak u vec napunjen akvarijum? I ako je moguce na koji nacin,fora neka.... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 7:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 8:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opereš pesak, opran sipaš u neku čašu, posudu ... na površini napuniš vodom i lagano do dna i dodaješ gde treba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes casom, soljom, teglom ili uzmes cev odredjenog precnika pa polako dosipas tamo gde treba.
Normalno je da se voda maaalo zamuti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milojkovic89




Registrovan: 18 Dec 2014
Poruke: 0

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

heh...odlicne ideje,hvala Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam punio kesu za zamrzivač peskom i zatvorim rukom pa spustim do dna i dodajem pomalo na željeno mesto ili više mesta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ExtraY
Akvarista



Registrovan: 27 Okt 2014
Poruke: 80
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 26, 2014 1:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma mozes slobodno da uzmes u saku i spustas , uvek pada na dno,tezi je od vode logicno Smile
meni se ni voda ne zamuti a dodajem ga,jer sifoniram dno pa posle nekog vremena ode nesto peska napolje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milojkovic89




Registrovan: 18 Dec 2014
Poruke: 0

PorukaPoslao: Pet Dec 26, 2014 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u akvarijumu imam dunavski pesak,obican....sad bih malo dodao kvarcni kao foru gde gde....ne bi trebalo da pokvarim vodu kvarcnim peskom ako ga lepo isperem?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Juwel Rio 125 - dodavanje osvetljenja Rooster Uradi Sam (DIY) 0 Ned Jun 26, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Odrzavanje belog, kvarcnog peska stanislav Početak u akvaristici 3 Pon Dec 12, 2016 8:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dodavanje hranljive podloge u vec for... TeoDos Biljke 8 Pon Mar 07, 2016 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka dodavanje vode ljeti nistaneznam Grejanje i hladjenje 2 Čet Jul 30, 2015 7:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 15+kg belog peska srki.acs Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Nov 22, 2014 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License