Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ogromna gusenica u akvarijumu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Dec 28, 2014 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da ti je to komsinica sinoc iz inata ubacila u akvarijum Smile . Vise gledas u njega nego li u nju Smile Sta ti je zenska osveta Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 28, 2014 9:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Dec 28, 2014 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Nikolac
Ne boj se verovatno je samo ta jedna usla da se skloni od zime. Very Happy


Poslednji izmenio Maxy xD dana Ned Dec 28, 2014 11:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene Maxy xD: Stamparska greska.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pon Dec 29, 2014 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo nikouro, sad mi je sinulo kad pomenu zensku osvetu. Zena je kriva garant Very Happy


Poslednji izmenio Nikolac dana Pon Dec 29, 2014 12:21 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pon Dec 29, 2014 2:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo ti je upalo od nekud unutra...samo me cudi odkud gusenice u ovom periodu godine a kazes da nemas cveca u stanu....neko ti je ubacio intrudera-budi oprezan!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Sre Dec 31, 2014 2:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Svasta ce te nalaziti u vasim morskim akvarijumima.
Ovo sam recimo ja izvadio iz mog morskog. Inace raste jako veliko i napada ribe i korale. Sad cekam da im lovim decu kada narastu i pocnu da se pojavljuju.

Evo koliko moze da naraste:

http://www.dailymail.co.uk/sci.....-reef.html

Cirkus! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Dec 31, 2014 2:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je to onaj što ide na neki metar, lepo čuvaj i hrani. Ja to plačao nekad na Krku i po 100-nak maraka po metru. Kao mamac za pecanje znaju da se potuku oko tog crva Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Sre Dec 31, 2014 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bice ih jos sigurno. Samo sam uhvatio dva komada na oko 20cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sre Dec 31, 2014 5:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odvratan je crv. Ni oni fire nisu nista lepsi al bar nisu stetni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Sre Dec 31, 2014 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni lici na onu stvar sto jede drvo, potrazi po netu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
flithops
Akvarista



Registrovan: 31 Jan 2013
Poruke: 16
Lokacija: nov sad

PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2015 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gusenica leptira je u pitanju, dakle nista strasno ili zabrinjavajuce. Upala je sigurno slucajno, mozda je donesena na necemu. Koje je velicine? Nabubrila je od vode i nije jasno o kojoj se vrsti radi. Jedino sto je cudno je otkud u ovo doba godine...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
flithops
Akvarista



Registrovan: 31 Jan 2013
Poruke: 16
Lokacija: nov sad

PorukaPoslao: Ned Jan 04, 2015 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vlada33 ::
Meni lici na onu stvar sto jede drvo, potrazi po netu

Nije "ona stvar" sto jede drvo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pon Jan 05, 2015 2:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

flithops ::
Gusenica leptira je u pitanju, dakle nista strasno ili zabrinjavajuce. Upala je sigurno slucajno, mozda je donesena na necemu. Koje je velicine? Nabubrila je od vode i nije jasno o kojoj se vrsti radi. Jedino sto je cudno je otkud u ovo doba godine...

eto i objasnjenja. pojma nemam odakle se pojavila ali sam je brzo izvadio kako se ne bi raspala i pokvarila mi vodu. Imao sam dosta muka sa vodom, samo mi je ovo falilo..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Letnje vreme, 30 stepeni u akvarijumu... Nikollo Ribe 2 Čet Jun 24, 2021 9:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cijanobakterija u novom akvarijumu StefanPN Alge 0 Čet Mar 25, 2021 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Druga vrsta puza u akvarijumu. IvanBo Ostali Stanovnici 12 Uto Nov 17, 2020 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License