Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Razmnozavanje barbusa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 9:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav druže, Nemanjask je razmnožio mnogo vrsta riba i sigurno ti govori iz ličnog iskustva, ako hoćeš uspešan mrest poslušaj njegove savete i uživaj. Ovo nije šlihtanje, znam čoveka i to će ti potvrditi svi koji ga znaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 9:11 am Snimi Poruku Nazad na vrh

jubej
Akvarista



Registrovan: 09 Okt 2013
Poruke: 30
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 9:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....0tetrazone
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jubej, malo preterano reaguješ. Pitaš, dobiješ odgovor od nekog ko ume to da radi i radio je. Malo poradi na kulturnijem ponašanju i komunikaciji.
Ono što tebi nije jasno a Nemanja ti lepo kaže je da hoće da se izmreste ali ništa više od toga. Zato te i pita da li želiš da ih mrestiš ili odgajiš.
Malo se smiri i razmisli o tome šta ti kažu, pitaj dodatno ako ti nije jasno. Šta se uopšte svi trzate ko blesavi ako Vam se i odgovor kosi sa moralnim načelima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Čet Nov 28, 2013 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahaha ovo me je dobro nasmejalo nemanjask i 15 god . ajde da ne preteram al 15 puta 2,5 moze da prodje . poslusaj neki savet od njega voli tetre da mresti i radi to sa uspehom . nije bitno da ih samo omrestis time sto ce baciti ikru . pravi mrest je kad izvedes klince i prezivi vise od 70%.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nebojsa-Perla
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2013
Poruke: 68
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 06, 2015 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://youtu.be/N1WL7YfPF98 Mališani vezbaju kao djenka Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
corvus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 237
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Sre Jan 07, 2015 1:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ja cu da ti kazem istinu lazu svi barbusi se mogu izmrestiti u kutijici za sociva nakon toga u roku od 2-5 sata ocekuj oko 20 000 ribica na prodajnoj velicini ,moras brzo reagovati i spremiti casice od jogurta kako bi ih lepo popakovao i transportovao ,

ps , ako imas recimo 40 malih ribica koje zelis da uzgajas da izrastu u odraslu jedinku sracunaj koliki im prostor treba , nemoj da posmatras onda kad su najmanji vec sta ce biti kada ti barbusi budu recimo pola centimetra a imas ih oko 30-50 komada da li ti sada 40 litara deluje mnogo ili malo ,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oskar oskarr
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jan 2017
Poruke: 7
Lokacija: JAGODINA

PorukaPoslao: Pon Jan 23, 2017 1:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam problem sa barbusima, imam ih 12 u akvarijumu od 50 litara,tacnije imam problem sa jednom zenkom ,za koju mislim da hoce da se mresti, jer i drugi se krecu non stop, ali ona samo gore dole uz staklo niz staklo, i odvaja se od drugih, ima prilicno veliki izduven stomak, interesuje me moze li mi ko reci sta trebam da radim ????? da li ce se ona mrestiti, da lli je to znak za mrest ili ne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borci, razmnozavanje Mikicaaaa Početak u akvaristici 0 Sub Jan 06, 2024 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 4 zelena barbusa i dva kribenzisa xxxvelja Na poklon 1 Uto Maj 23, 2023 5:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest Barbusa Tetrazone Aki1710 Razmnožavanje 0 Sre Apr 01, 2020 8:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License