Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kozicnjak 2014 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 6:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije nikakav problem, samo da krene razmnozavanje !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 6:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Dec 31, 2014 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dragan Trnavac
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Jan 07, 2015 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepe kozice. Milina gledati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mangaboy
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2014
Poruke: 89
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 07, 2015 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo ću otići u off, ali da li znaš kakva je to braon stvar po mahovini? Jel je to neka alga ili mahovina odumire i kako se boriti sa tim?

Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dragan Trnavac
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Jan 07, 2015 11:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam jedan akvarijum od nekih 80 litara koji nameravam uskoro da pretvorim u kozicnjak. Prvo moram da se resim ribica u njemu. Imam dve platike tri molike tri algara oko 10 cm velicine. Ribice bi video da dam u razmenu za neko akvarijumsko bilje i mahovinu. E onda cu lepo da sredim podlogu i ubacim neko nezahtevno bilje i mahovine da natrpam pa bi onda dosle kozice. E sad hajde neko da ko drzi kozice da mi kaze koliko bi za pocetak kozica stavio na tu litrazu. Da napomenem da bi akvarijum bio cist kozicnjak bez ribica. I da kozice koje nameravam da ubacim za pocetak su red cherry shrimps a kasnije ako bi mogle jos neke a da ne ugrozavaju RC otom potom. eto moze i to da bude pitanje koje kozice mogu da se kombinuju sa RC. Ako neko prodaje ili poklanja neki visak kozica nek mi pusti poruku na PP za dogovor.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Jan 07, 2015 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada sam počeo da držim samo kozice ja sam u akvarijum od 25l ubacio 25 kom da kažem skoro na punoj veličini, a kasnije su se baš namnožile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Jan 08, 2015 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Spaske i Dragane, ako niste primetili čovek je predstavio svoj akvarijum sa kozicama.
Dragane lepo otvori svoju temu i tamo o svojim planovima, a potražnju u za to namenjeni deo foruma.
Ionako će Broj jedan sve ovo da pobriše Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kozicnjak - 25l Vladimir95 Početak u akvaristici 1 Sre Mar 06, 2019 9:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kozicnjak - 25l Vladimir95 Početak u akvaristici 44 Sre Mar 06, 2019 3:34 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Low tech biljni kozicnjak 50l peconis Akvarijumi 36 Ned Dec 16, 2018 1:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Buduci kozicnjak garda011 Akvarijumi 11 Sre Nov 23, 2016 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovo kozicnjak 25l aldyn Akvarijumi 1 Pon Maj 30, 2016 1:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License