Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ciklidni akvarijum - pocetak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Čet Sep 11, 2014 2:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zasad izgleda super ...samo mislim da ce za kratko vreme da bude pretesno .
koje su dimenzije aq.?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 11, 2014 2:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Sep 11, 2014 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Juwel 180, 101x41x40...
Znam, sad sam na 40 riba, ali polako cu to smanjivati, kako budu rasle. Filtracija je dobra, redovno menjam vodu, nikakvih problema za sada nisam imao sa ribama...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 18, 2014 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam duze vreme pisao o novostima... U medjuvremenu se deo stanovnika promenio, a akvarijum ustabilio i sazreo, moram priznati da sam bas zadovoljan trenutnim statusom...

Ono sa cime moram da se pohvalim je konacno prvi uspesan mrest i vadjenje malih! Juce me je mala zenkica (nekih 6-7cm) Labidochromis Hongi sweden obradovala sa 11 malih! Trenutno su u maloj mrestilici u koju sam ih izvadio i zenku odnah vratio u akvarijum, a za sutra im spremam mali akvarijum... Ocigledno sam pozurio par dana, posto mali jos imaju zumancanu kesu, ali svi plivaju, i prebrodili su prvu noc...

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 18, 2014 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitam na mrestu! Ja sam od skoro u ciklidnim vodama pa nisam pratio tvoju temu, pa je kasno da hvalim akvarijum, koji mi se dopada Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Čet Dec 18, 2014 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepe vesti,šta imaš trenutno sve od stanovnika?
Posle koliko dana si izvadio malce?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Dec 18, 2014 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čestitam.
Pazi da ih matori ne isisaju kroz te rešetkice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Čet Dec 18, 2014 4:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napokon i javne čestitke, mogao si ponekad da osvežavaš temu o promenama stanovnika ali...
pošto si uspešno izmrestio malavce, vreme je da pređeš na Tanganyiku haha
Drži se ti njih, po tvom oduševljenju vidim da ih se nećeš skoro odreći, a i ne treba tek sada kreću dogodovštine i mrestovi.
Budi brižan roditelj. Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Dec 18, 2014 5:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitke za mrest Smile . Pripazi na ovo sto ti je Nesa napisao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 3:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na cestitkama!
Spakovao sam akvarijum za male u policu ispod, stalo je u milimetar! Moguce je da je par njih stradalo nakon prebacivanja, jutros sam uspeo da vidim 8, od 11 prebacenih... Premda moguce da se i kriju...
Za sada ih hranim Sera san listicima (izmrvljeno) i cyclops sa spirulinom, pa cemo videti kako ce ici...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 3:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo im čitaj priču sa treće strane iz " najveće knjige na svetu " ima da napreduju kao ludi haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 3:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo bi ti lakše da malcima nisi stavio podlogu, zbog usisavanja. Samo par kamičaka da imaju oko čega da se jure.
Hrani prasiće i uživaj gledajući kako rastu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali lepse mi je ovako Smile
Prolem je sto je dno akvarikuma crno, pa se bas nista ne vidi... A imam eheim usisivac, radi kao sat, narocito sa podlogom ove granulacije Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 19, 2015 12:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nakon tacno godinu dana od formiranja, moj Malawi svet je rasformiran, a ribe udomeljene sirom Srbije i republike Srpske!
Prosto, kako si ribe stasale, i bez obzira sto su stvarno prelepe svaka za sebe, shvatio sam da me Malawi guzva i jurnjava ne ispunjava u potpunosti, i da akvarijum nema tu čar koju bih zeleo da ima...
Stoga, na Malawi je stavljena tacka, a moju novu temu mozete uskoro ocekivati u delu morska akvaristika. Bravo
Evo jos nekoliko slika napravljenih pre ciscenja...


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Jan 19, 2015 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šteta, baš su bile lepe ribe kao i akvarijum, ali svako zna šta želi.
Morska akvaristika je verovatno najteža ali i najzahtevnija, samo napred i puno sreće sa morem i čekamo novu temu i razvoj akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Jan 19, 2015 4:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Biće to jedan lep morski akvarijum, ali po meni ipak moraš da nađeš mesto za bar još jedan akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License