Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ataman hf 0100 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 1:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je jos nekom poceo da preliva hang on filter ataman 0100 i da mora da mi radi na minimum samo da me bi prelivao?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 1:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 1:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li si menjao filter materijal? Možda si previše nabio sunđer ili šta već pa preliva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 1:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gde uvlaci vodu sto se popusti malo tu prelika u vraca u aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 1:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma nisam nsita od toga uradio... kako je bilo fabricki tako je i sada... evo kako je kod mene jednom se zapraljao oprao sam to i opet nista...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 1:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i kad pogledas uopste nista ni ne izvlaci kao kad je bio nov Very Happy sad je previse korova po dnu ;D
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znaci niko ne zna Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oleander
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2012
Poruke: 40
Lokacija: Sabac

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I kod mene vraca u akvarijum,kod usisne cevi, ali ja ima dosta filter materijala.Verovatno ti se zaprljala ona prva vata ili sta li je vec,ona je poprilicno gusta.Ja bi nju izbacio u toj kaseti je ionako aktivni ugalj,stavi vatu i nesto za biolosku filtraciju(sundjer), vatu menjaj kad se zaprlja i to je to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok hvala ti jedva cekam da dodjem kuci i uradim to
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 3:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pregust filter materijal. Daj neku sliku materijala.
Od kad imas filter? Na koliko ga peres ( filter materijal)?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 3:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1-2 nedelje nemam puno.... ali na to sam obratio paznju prekjuce... a od materijala standard... kasnije cu ti poslati... sundjer i kako se vec naziva ono za ugalj ne mogu da se setim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2015 2:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mora da ima preliv u akvarijum baš zbog toga ako zapuši filter materijal.
Okači neku sliku da budemo sigurni ako ne rešiš.
Slažem se sa oleanderom, samo ne znam za vatu, pre onaj plavi sunđer.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2015 7:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

problem resen... ipak je problem samo ono mesto gde se nalazi ugalj... to se izvadi i radi normalno... hvala svima na pomoci nadam se da cu ja moci nekom da pomognem oko neceg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ataman EF4 curi mi iz motora sa strane Kristijan Frindik Filteri i pumpe 24 Ned Jan 21, 2018 11:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka HITNO potreban čep za cev-regulator z... Pecinac Arhiva Malih Oglasa 15 Pon Dec 11, 2017 10:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ataman 3338 nebojsa.85 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Nov 22, 2015 8:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman Hang on HF 0100 Lord Filteri i pumpe 3 Sre Apr 30, 2014 11:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Atman Hang-on Filter HF-0100 Salvatoree Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Feb 08, 2014 10:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License