Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Stomak na akvarijumu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Uto Jan 27, 2015 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bi samo dodao poprecno.
Razmotri i savete drugih pa odluci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 27, 2015 6:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Jan 27, 2015 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čekaj polako, da se razumemo nešto.
Zeznuo je stvar, ako možeš da tražiš pare nazad traži, ako ne popravljaj.
To što imaš sada nije ojačanje. To ne znam kako bih nazvao.
Uzdužno ojačanje se lepi od stakla debljine 6 mm i širine oko 4cm, dužine oko 80-85 cm, pod uglom od 90 stepeni u odnosu na stranicu. Kao L obrnuto da izgleda.
Poprečno i ne moraš ali i ni to nije loše da mirnije spavaš ako ti ne smeta toliko ta prečaga.
Slikao na brzinu da vidiš, slike akvarijuma imaš kada klikneš album (taj sa kamenom je manji i ovde je oko 7000 sa filterom, materijalom, pumpom i svetlom, možda nešto ne ide, zaboravio sam, grejač ne ide sigurno). Imaju kondenzacione poklopce da te ne buni.
130x45x50 visina, uzdužna i dva poprečna (10 mm staklo):
Image
80x35x50 visina, samo uzdužna i poklopci:
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko F
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Jun 2014
Poruke: 6
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Jan 27, 2015 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uradicu ovako: Uzecu kod staklorezca staklo dim 85x5 od 6 mm tj dva, i jedno 37,5x5 isto od 6mm i zalepiti.
Samo ako bi mogo da mi kazes je l mogu ja preko onog da zalepim ojacanje ili moram da skidam? Hvala na objasnjenu i slikama
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Letnje vreme, 30 stepeni u akvarijumu... Nikollo Ribe 2 Čet Jun 24, 2021 9:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plava neon tetra, izbocen stomak Nikollo Ribe 3 Pon Apr 19, 2021 8:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cijanobakterija u novom akvarijumu StefanPN Alge 0 Čet Mar 25, 2021 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License