Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Projekat pravljenja veceg,novog akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
milan85bgd
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 79
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

GORANP-hvala....izgleda da cu po svemu sudeci raditi od 12mm akvarijum...ma nek isparava ko ga sisa...dosipacu....planirao sam jedan kanister ali ok,planiracu mozda i drugi....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 12:11 am Snimi Poruku Nazad na vrh

goranp
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 207
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 25, 2014 1:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U stvari to ti je super kada isparava Smile

Bez zezanja, idealno bi bilo da imaš dripping sistem da ti konstantno kaplje kap po kap sa nekim overflow ... onda bukvalno imaš reku u sobi Smile

Mislim da onaj koga mrzi da doda malo vode svaki dan ne treba ni da se bavi akvaristikom Smile Meni kažu "bila bi greota da se nisi rodio kao vodolija ... non stop se igraš sa nekom vodom" Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milan85bgd
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 79
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 19, 2015 11:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prodao sam stari akvarijum....kupljena je viseca hauba duzine 120 cm 4x54w T5....sad sam najvise u razmisljanju da li da radim gornja uzduzna ojacanja na akvarijumu ili ne...a tako ih ne bi radio....inace prelomio sam...staklo ce biti 12mm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Pon Jan 19, 2015 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoce li iste dimenzije da budu??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
milan85bgd
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 79
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 19, 2015 12:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako mislis na akvarijum,on ce biti 120x60x50 (DxSxV)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Pon Jan 19, 2015 1:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, mislim na akvarijum Wink
Ako je staklo 12mm mislim da nemas potrebe za bilo kakvim ojacanjima, znam akvarijume od 600+ litara sa 12mm staklom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
milan85bgd
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 79
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 19, 2015 1:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma misljenja su podeljena..neko kaze moze..a neko mi kaze da ce se stvoriti stomak i pri zamoru materijala moze doci do pucanja..nisam ni sam pametan...u sustini ne bih radio jer me nerviraju ta gornja ojacanja a jos ce mi akvarijum biti otvoren a sa druge strane kad dajem tolike pare mozda bi i stavio ojacanja i da ne razmisljam..ne znam..nisam pametan...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Pon Jan 19, 2015 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ovako, neko ce reci da nisam u pravu, ali moj aq od 200 l je 6mm staklo, i jedino ojacanje je spoljna metalna konstrukcija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Jan 19, 2015 3:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prilikom razmisljanja o isplativosti, uzmi i razmatranje cinjenicu koliko ce da te kosta saniranje stete kada ti se 360lit vode izlije u stan... pod uslovom da ides sa tanjim staklom bez ojacanja.
Znam da svi idemo sa onim cuvenim "...ma nece to meni da se desi", ali Marfi nikada ne spava Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milan85bgd
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 79
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 27, 2015 8:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kupljen i kanister atman ef-4,grejac i pesak....verovatno cu kasnije dokupiti jos jedan kanister....inace akvarijum ce biti ciklidno..definitivno se saltam na ciklide...kupljeno je i 50kg belog peska.....sad jos akvarijum i postolje i naravno ribeee Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milan85bgd
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 79
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 16, 2015 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo gotova i konstrukcija-polica za akvarijum Smile


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milan85bgd
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 79
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 16, 2015 12:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

inace ova kutija unutra je viseca rasveta....aj sada cu i nju da vam slikam....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milan85bgd
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 79
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 16, 2015 12:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo i visece rasvete....losije su slike ali sta cu


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 16, 2015 12:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ekstra...svaka cast. Postepeno i pedantno. ekstra je ova hauba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
milan85bgd
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 79
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 16, 2015 12:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

inace akvarijum ce biti ciklidni..po prvi put... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License