Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Garden of Stone... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Jan 29, 2015 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da nastavim pricu 40 litrasa.Rasformirao sve i promenio.Ovaj put ima mnogo vise prostora za bilje da raste,pri tom najvise mislim u vis jer nisam podlogu nanosio predebelu kao u prosloj postavci gde je bila na zadnjoj strani oko 17cm...
Ima dosta biljaka,videcemo kako ce se sve razvijati.
Podloga od RF jer mi se nasla pri ruci,pa onda malo sitniji pesak i onda zavrsni sloj neki braon granulacija 2-3mmDIY co2 sve u fulu sa DIY difuzorom kojim sam veoma zadovoljan.Dodajem neke elemente od prijatelja jednog,njegova kucna radinost.Kamen sam nasao iza kuce. i to je to Smile
stanovnici ostali isti,ko bi ih menjao Smile

Image
malo je tamnije jer mi pukla jedna stedljiva pa je sad osvetljenje 25w,ali saniracu to uskoro...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 29, 2015 5:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Jan 29, 2015 5:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I da,valisnerija je ovde samo dok ne odem do druga i ne odnesem je Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Čet Jan 29, 2015 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep ti kamen ,,raste'' iza kuce Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Jan 29, 2015 5:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad bih ti rekao odkle je jos issss Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Čet Jan 29, 2015 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slobodno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Čet Jan 29, 2015 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo nema sta, mislim da ima potencijala da preraste u jedan od lepsih akvarijuma ovde....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 12:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrlo zanimljivo Smile Koja je ovo pozadina? ili je to samo zid?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 11:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo, lepo... Da li je ovo zamenilo malo parce lenjosti ili je novi akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 5:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam Smile
Looniz,pozadina je stiropor beli,ali je slabije svetlo i sta znam pa malo izgleda tamnije....
Andjelija jeste ovo je zamenilo,planirao sam da sirim malo litrazu,ali za sad je to odlozeno....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bratislav
Akvarista



Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 223
Lokacija: Beograd - Zvezdara

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 2:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

AQ je do j*ja, znaci odusevio si me! Pogotovo sto je sve od "prirucnih" stvari.

E sto ja nemam takav kamen iza kuce Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bratislave,hvala Smile
Iskreno,najvise me drzi to "prirucno" u hobiju,ali svakako kako se budu sticale mogucnosti malo cu se razmaziti i probavati neke vec "spremne" stvari Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Corydoras
Akvarista



Registrovan: 17 Jan 2015
Poruke: 74
Lokacija: Sivac

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Familijo svako čast aq je ko bombona!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam šta je ovde "priručno", ali vidim da izgleda ozbiljno dobro.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 11:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čudan si ti tip plavsicu,imaš smisla samo brzo dižeš ruke od svake postavke i stalno nešto tumbaš Very Happy Very Happy
Šta si koristio za podlogu?baš mi se dopada Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fala familijo Smile
Popaje,pa sve je "prirucno" nema markirane robe,kamena,podloge,opreme,osvetljenja itd,Sve sto sam mogao,sam sam napravio,i tako Smile
Icethunder,znam,i u pravu si,ali ja sam takav,volim da se igram,i nikad me nista ne drzi dugo,osim nekih stvari....Jednostavno,napravim postavku,svidja mi se i ludilo,pa kroz nju "sazrim" i onda hocu novo i bolje.Jer na svakoj nadjem nesto sto me bode toliko da pocnem da okrecem glavu.Obicno su to neke mizerne stvari za vecinu,ali meni smetaju opasno.E sad posto nemam sredstava da cuvam 10-ak i vise akvarijuma desava se to sto se desava. Smile
Podloga je iskreno ne znam od koga,mozda je i iz Arta,posto prijatelj sto drzi radnju u Mitrovici ima i od njih.Uglavnom,granulacija 2-3mm,neka lepa braon boja,ja sam jako zadovoljan kako izgleda...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ponuda - Seiryu stone i RedMoor Wood Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Feb 09, 2020 3:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dragon stone Aquablueeye Arhiva Malih Oglasa 4 Čet Dec 21, 2017 11:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka seiryu stone Infinity Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Okt 19, 2017 6:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Seiryu stone 9kg Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Maj 06, 2017 2:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebno crni kvarc i dragon stone Dule90 Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Sep 16, 2016 8:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License