Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako da napravim 3D pozadinu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
pepa prase
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Jan 2015
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citajuci razne komentare i gledajuci razne 3D pozadine po internetu, odlucio sam da probam da napravim jednu za moj akvarijum. Very Happy napravio sam je od stirodura, ali sada neznam cime da je premazem, i koje boje smem da koristim, pa molim za pomoc Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 11:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

pepa prase
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Jan 2015
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a evo i kako ona izgleda Very Happy
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cemu 2 teme ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
pepa prase
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Jan 2015
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

greska Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 12:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

premazuješ je cementnim mlekom u 2 sloja,posle farbaš akrilnim bojama za beton
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pepa prase
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Jan 2015
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A gde mogu da nadjem to cementno mleko, i da li te akrilne boje ne smetaju ribicama
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 12:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzmes 3l vode i tu dodas jednu lopatu cementa i lepo umesas i dobijes cementno mleko......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 12:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne smetaju akrilne boje ribicama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License