Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Morska so za akvaristiku Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pet Feb 06, 2015 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Reeferi iz Hrvarske kupuju so u Srbiji, sigurno zbig cene Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 06, 2015 10:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pet Feb 06, 2015 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitao bih, cisto informativno, na koliko mesta je miguce u srbiji u svakom trenutku kupiti sve sto vam je potrebno za morsku (ali sve).ne morate imenovati.pitam iz cistog razloga sto mi po vasim komentarima deluje da ste jako lose pokriveni sa osnovnim stvarima, ili vlada monopol.(ispravite me ako gresim).
Lagano kad bi neko otvorio ozbiljnu trgovinu morske akvaristke( samo sa potrebstinama i tehnikom bez zivog sveta)namlatio bi se para.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Feb 06, 2015 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas bi se namalatio para....vidim i igor se rastura od para...
kod sponzora sajta sto imas npr nesto za more i to je to da je regularna kupovina
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sub Feb 07, 2015 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Laki, meni je i so za mašinu za sudove ali firmirana velika stavka Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Feb 07, 2015 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutno, na par mesta a nekad ni na jedno . Cujem da je danas jedan dobio posiljku tj Igor. Kad kad ima u nekoj vecoj trgovini ali je ... hm, malo skuplja , a po misljenju nekih starijih ne kvalitetna. Sam Beograd vise nudi " ispod stola " odredjene potrepstine nego li u javnoj ponudi pa je iz tog razloga nekima i nedostupna bas zbog toga sto mali broj ljudi znaju gde i peko koga da pazare neke "detalje".
Vidim da i preko bare ljudi se ne usudjuju da sami prave mix soli za morski tj reef. Naisao sam na par recepata ili delim misljenje ostalih da se ne isplati igrati se.
Ako nista drugo, u ovoj temi mozda cemo doci do nekih korisnih informacija Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Sub Feb 07, 2015 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

po meni je najbolje resenje da pronadjete predstavnistva, tj. ovlascene radnej za prodaju odredejnih brendova (po mogucstvu ekonomicnih :dennerle,sera,jbl) i zamolite ih da narucuju soli istih koje bi trebali da prodaju po cenama koje proizvodjaci nude na svojim oficijalnim sajtovima(tako to funkcionise koliko se ja razumem uz minimalne oscilacije), i ne bi bilo nikakvih problema.
pakovanje dennerle soli od 2 kila (za nano) kosta oko 7 eura sto ej sasvim prihvatljivo a provereno tvrdim da je so koja se kod mene u startu veoma dobro pokazala.
kad sam pocinjao,trudio sam se da sa svim prodavcima u kraju ostvarim sto blizi moguci odnos,te sam im kad su se stvorili uslovi za to trazio da mi prodaju na crno soli koje oni koriste za svoje akvarijume (a koje dobijaju od proizvodjaca radi testiranja ili promocije i okoje ih nista ne kostaju na veliko) u malim kolicinama po cenama oko kojih smo se dogovarali.naravno pristajali su na to-kasnije sam sve sto mi ej trebalo kupovao na isti nacin(filter medije,svasta nesto).


Poslednji izmenio Laki dana Sub Feb 07, 2015 12:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Dec 21, 2017 12:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi koje soli koristite i gde je nabavljate(može u pp). Vidim da lako postizete balans.
Pikirao sam na aquashopu aquaforest probiotic... al sam odustao: Due to the content of probiotic bacteria the dKH value should be maintainedat 6.5-8.0. Higher values may have a negative effect on the growth of SPS corals...

Sad mi je izbor spao na Red Sea - Coral Pro Salt
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Čet Dec 21, 2017 9:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

AF probiotic se dobro pokazala za spustanje nutrijenata.
Ja koristim AF reef salt i zadovoljan sam. Koristio sam i Red sea coral pro i druge ,,bolje" soli i sa AF RS ne primecujem nikakvu razliku. Sasvim zadovoljavajuca so i po ceni i kvalitetu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
midnight
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2016
Poruke: 142
Lokacija: NS

PorukaPoslao: Sub Dec 23, 2017 3:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Deep treasure, koristim je vise od 6 meseci bez ikakvih problema
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je morska akvaristika za mene? peconis Morska Akvaristika 2 Čet Maj 04, 2023 3:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav svim zaljubljenicima u Akvari... dragan 77 Upoznavanje 0 Čet Jun 04, 2020 11:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvaristiku sa Aliexpress-a Alexa777 Razno 17 Sre Okt 17, 2018 12:57 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Humanitarna morska berza Andjelija Morska Akvaristika 72 Sre Okt 10, 2018 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Oprema za akvaristiku joca93knj Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Mar 10, 2017 2:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License