Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pravljenje 3D pozadine Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
pepa prase
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Jan 2015
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citajuci razne komentare i gledajuci razne 3D pozadine po internetu, odlucio sam da probam da napravim jednu za moj akvarijum. Very Happy napravio sam je od stirodura, ali sada neznam cime da je premazem, i koje boje smem da koristim, pa molim za pomoc Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 10:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

pepa prase
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Jan 2015
Poruke: 6
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a evo i kako izgleda ta pozadina Very Happy
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tajson
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2011
Poruke: 106
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 08, 2015 2:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo to izgleda , ja sam napravio isto 3D pozadinu, pa mozes prelistati temu, sve sam kacio redom kako sam radio. Ja sam premazao sa Hobi betonom, 3 sloja. Prvi sloj pa ostavis da se dobro osusi pa sledeci sloj, tako 3 puta. Posle ,ako ti se ne svidja boja kupis akrilne boje i cetkicom ili airbrushom farbas po volji. Bice ovo super Smile

Evo teme

http://www.akvarijum.org/forum.....20pozadina
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Iga
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2014
Poruke: 63
Lokacija: BGD-Ada

PorukaPoslao: Pon Feb 16, 2015 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam moju namazao u nekoliko slojeva lepkom za pločice. Sada posle malo više od godinu dana izgleda mnogo dobro jer su alge učinile svoje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Feb 16, 2015 12:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Video sam na netu opasnu foru za 3D pozadinu. Fenom za skidanje farbe se topi stiropor, i dobija se neverovatno verna imitacija kamena. Posle premažeš lepkom za pločice, a onda akrilnim bojama još dodatno doteraš.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Corydoras
Akvarista



Registrovan: 17 Jan 2015
Poruke: 74
Lokacija: Sivac

PorukaPoslao: Pon Feb 16, 2015 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može link ka toj opasnoj fori za 3D pozadinu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Feb 16, 2015 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joj, ne sećam se. Ima ga na you tube-u. Sećam se da je bio neki Čeh u pitanju. Mislim, taj što je postavio snimak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pravljenje rasvete od Led cipova 3w Ikebana Oprema u morskoj akvaristici 26 Sub Avg 13, 2022 7:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka vek trajanja DIY pozadine ljubisa03 Uradi Sam (DIY) 6 Čet Mar 24, 2022 6:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubia pravljenje pelcera Uros Kg Biljke 4 Sub Apr 04, 2020 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pravljenje akvarijuma Stefanpacke Uradi Sam (DIY) 21 Pet Avg 30, 2019 9:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pravljenje akvarijuma DejanD Uradi Sam (DIY) 2 Pon Jan 15, 2018 6:11 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License