Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Izrada kompletnih akvarijumskih sistema Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Sep 18, 2014 1:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema na cemu, nadam se da sam razjasnio neke nedoumice vezane oko izbora akvarijuma. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Sep 18, 2014 4:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja se u potpunosti slažem oko svega navedenog, jedino mi žao što niko ne uvozi i druge firme. Imao sam priliku da vidim Aqua El, ako se ne varam, poljska firma. Po meni odličan fabrički akvarijum i ne toliko skup. Termostat, ventilatori, svaka sitnica na svom mestu a i filter je odličan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 13, 2014 3:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum Art se uvek trudi da poboljsa svoje proizvode, tako sada nasi akvarijumi imaju kompletan donji ram, koji je zalepljen za sam akvarijum. To nam sada dozvoljava da akvarijum postavljamo bez ikakvih dodatnih podloski kao sto je stiropor, a sto naravno vizuelno kvari celu sliku.

88 x 35 x 35
Image

85 x 38 x50
Image


Poslednji izmenio Akvarijumart dana Čet Nov 13, 2014 3:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Čet Nov 13, 2014 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bogami lepo si ti ovo rastumacio i razlozio... hteo nesto vece za uzeti sledece god.pa cu ozbiljno razmisliti oko fabricki-pravi sam varijante..pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 14, 2014 1:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svugde u svetu ruci rad se ceni, i naravno da se moze odraditi kvalitetnije od vecine fabrickih, naravno za tako nesto je pored iskustva potrebna i veoma precizna ruka, kao i poznavanje svih tehnickih sitnica, a ako bilo sta od toga fali, onda "uradi sam" najcesce zavrsi neuspesno uz mnogo nedostataka, pa onda ispadne bolje da je kupljen fabricki akvarijum.
Zaduzeni za tehnicka pitanja u Akvarijum Art-u ima skoro 2 decenije prakse, i za to vreme je stalno unapredjivan izgled i funkcionalnost hauba. Akvarijum je 5 komada stakla, i nije neka mudrost oko pravljenja, jedino sto nosi tezinu je odgovornost kod izrade akvarijuma, dok je hauba uvek bila raka rana vecini ljudi koji se bave izradom iste. Mi u Akvarijum Art-u smo ponosni sto verovatno imamo jednu od najkvalitetnijih hauba za zatvorene akvarijume, i time mozemo bez problema parirati vodecim svetskim proizvodjacima.
Jedino sa cime ne mozemo, a trudimo se parirati je sa cenom, jer na zalost materijal i troskovi oko izradje jednog komada, nikako se ne mogu meriti sa troskovima kada su u pitanju milionski komadi. Uvek se na kolicinu dobija popust, tako da npr kada se radi hauba od klirita, koji je sam po sebi skup, imamo gotovo pa 20% otpada, i jos lasersko secenje koje naplacuju kao da seku dijamante.
U svakom slucaju za malu razliku u ceni, moze se dobiti mnogo kvalitetniji akvarijum od brendiranih akvarijuma velikih firmi. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Nov 14, 2014 9:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja glasam za pravljene akvarijume. Tako možeš da dimenzije, rasvetu i sistem filtracije prilagođavati svojim potrebama i željama. Ovo su vrlo lepo izrađeni akvarijumi. Ja ću u skorijoj budućnosti praviti jedan veći, pa ću se najverovatnije obratiti vama. Svaka čast. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Nov 14, 2014 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka čast na ovome i na stalnom napretku u izradi i uopšteno rečeno, poslovnosti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 14, 2014 1:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postovani HORUS, hvala na lepim recima i ukazanom poverenju. Sto se nas u Akvarijum Art-u tice, mi cemo se uvek truditi da usavrsavamo ono sto radimo, i naravno trudicemo se koliko je to moguce da materijale nabavljamo povoljnije, kako bi snizili cenu proizvodnje, a samim tim i cenu gotovog proizvoda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 1:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo slika akvarijuma koji od sada mozete videti u radnji.

Zavrsna obrada je ono sta nase haube izdvaja od ostalih. Spojevi se ne vide, kantovi su isti kao i lice.
Image

Image

Image

Jedinstveni prohromski reflektor na koji mozete zakaciti onoliko sijalica koliko Vam odgovara, a mi smo se ovde oprederili za 4 Arcadia T5 sijalice.
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 1:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozadina je promeljiva i mozete birati koja Vam varijante vise odgovara. Veoma lako se menja i dok je akvarijum u funkciji bez ikakvog lepljenja.
Image

A ova slika bi trebala da docara jacinu osvetljenja
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 11:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjajno odradjeno... Koja je cena ovakvog akvarijuma, sa ukljucenom rasvetom kako ste naveli?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akvarijumart
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 64
Lokacija: Gandijeva 122v.lok7 Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 10, 2015 12:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U planu je projekat novih akvarijuma koji ce biti jedinstveni izgledom i tehnickim resenjima. Novi akvarijumi ce biti totalno drugaciji od svih ostalih. Estetske norme ce biti zadovoljene, uz mnogo nize cene.
Nova linija akvarijuma ce uz pristupacniju cenu i dalje zadrzati sve tehnicke potrebe za jedan dobar biljni akvarijum srednje velicine.
Zeljno iscekujemo da se probe i pripreme zavrse, pa da izbacimo i taj novi model.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ručna izrada - 300l reduktor Akvarijumi 68 Uto Feb 08, 2022 5:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konflikt akvarijumskih ribica outworld Početak u akvaristici 5 Pon Jan 03, 2022 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izrada akvarijuma kikii77 Tražnja 3 Čet Okt 22, 2020 1:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 60l - izrada i formiranje od 0 kikii77 Početak u akvaristici 24 Čet Okt 22, 2020 11:43 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savet oko sistema hranjenja mladji ik... popindeed Uradi Sam (DIY) 27 Čet Avg 06, 2020 3:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License