Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 podloga za akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 10:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam znao gde da stavim temu pa je premestite aok netreba da stoji tu.
kako da sam napravim podlogu za akvarijum od nekog kamenja jedan clan iz foruma mi je rekao da nebi trebalo da su kamenji sa mora a mi bas u baru i nemamo rijeke .

pomoc
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 10:38 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Premestena ti tema ...
Ima u ovom delu sto sta zanimljivo a vezano za podlogu, dekoraciju ... itd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U podlogu ide kamenje sitne granulacija, recimo dvojka je ok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima li to da se kupi u pet shopu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa trebalo bi da ima,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spididjura
Akvarista



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 51
Lokacija: Beograd - Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Sep 11, 2010 2:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam tražio kvarc za podlogu. Proizvodi firma ''Kvarc-Mladenovac'' svih vrsta granulacije i pakovanja od 5 lit su oko 70 din. Firma je pre Mladenovca oko 6-7km ako se ide sa auto-puta. Bolje receno 2km posle motela ERA, posle raskrsnice sa avalskim putom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sub Sep 11, 2010 9:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kvarcni pesak u CG - Podgorica, +382 20 648 638, ul. Kralja Nikole 122/S
Za vas iz Bgd, imate i blize nego u Mladenovcu, npr. u Pancevu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Sep 11, 2010 9:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jos jednog mesta gde mozete kupiti veoma jeftin kvarc ....
http://www.igma.rs/index.php?o.....;Itemid=47
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Pet Dec 03, 2010 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene u Leskovcu, u jednom pet shopu ima kvarc, u pakovanju od 5kg, po ceni od 400 din. Nije li to skupo? Inače, dimenzije dna su 50x27, pa računam da će mi ta količina biti dovoljna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Dec 03, 2010 2:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije to skupo, to je preskupo Laughing
Ubaci Leskovac u profil...profil/izmeni/lokacija Leskovac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Pet Dec 03, 2010 2:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A koja je neka, realna cena (po pet shopovima)? I da li je 5kg dovoljno za moj akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
soulman
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2010
Poruke: 278
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Pet Dec 03, 2010 3:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cena je po pet shopovima uglavnom oko 40 din/kg... pa naviše a raste zajedno sa bezobrazlukom prodavca. A da li je dovoljno 5 kg. to već zavisi od više faktora...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joker
Akvarista



Registrovan: 16 Nov 2010
Poruke: 55
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 03, 2010 3:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mezzano ::
Kod mene u Leskovcu, u jednom pet shopu ima kvarc, u pakovanju od 5kg, po ceni od 400 din. Nije li to skupo? Inače, dimenzije dna su 50x27, pa računam da će mi ta količina biti dovoljna.

Ako si bio u onoj radnji u centru (da ne pisem ime, necu da reklamiram), to i nije pet shop, a i preskupi su. Nazalost i jedini koje ja znam da imaju radnju i registrovano prodaju ribice, opremu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rille
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2010
Poruke: 137
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Pet Dec 03, 2010 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I kod mene u Kruševcu cene kvarcnog peska idu od 80 din. pa naviše, u zavisnosti od boje...deru
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 03, 2010 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zašto jednostavno ne odete na neku šljunkaru, ponesete sito i, zamolite da prosejete potrebnu količinu. Častite čuvara sa nešto novaca, nema potrebe kupovati po radnjama. Inače Igma-link koji je dat je najjeftiniji kvarc, napunite pun džak, oko 60-70kg za 100 dinara. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License