Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gupi Muzjak i zenke ocenjivanje kvaliteta , Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Feb 07, 2015 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo, kao sto sam i obecao, nisam imao aparat, pa sam osudjen na kameru, ubi boze.

Image


Image




Image


Image


Image


Image


Image

Image


Image


Image

I golupcici (zanemarite uljeza, on je tu, jer nije imao gde da se smesti)


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 07, 2015 11:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Feb 08, 2015 6:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neko, nesto???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Ned Feb 08, 2015 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bre posteno da ti kazem fotografije ( Smile ) su uzas, ovo sad cu reci bez zezanja: stavi ih u teglu ili jos bolje casu, bice malo iskrivljene ali ako stoje u mestuu dok skljocnes bice to mnogo bolja fotografija ( Smile ).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Ned Feb 08, 2015 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema edit pa moram opet: takodje bolje udalji aparat da riba bude manja ali bice bistrije(ako vec nema makro).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Feb 08, 2015 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na savetu, moracu i ja da napravim onaj studio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 08, 2015 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Steta zbog kvaliteta fotografija, sto i sam rece ubi boze Smile
Ipak koliko mogu da vidim rekao bih da su dobre ribe i da se s njima moze raditi Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
pakistanac98
Akvarista



Registrovan: 04 Dec 2014
Poruke: 24
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i mojih gupika,sta mislite?

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Sre Feb 11, 2015 9:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako
Mnogi koji se bave gupikama, i vrse selekciju, mislim da bi tvoju zenku izbacili. Dok je muzijak lepo obojen, ali moras da nadjes neku zenku, sto pribliznije njemu obojenu.
To je neko moje misljenje, oni koji mogu da kazu nesto vise ili da demantuju ovo moje slobodno recite, ne koljemo. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
pakistanac98
Akvarista



Registrovan: 04 Dec 2014
Poruke: 24
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Feb 11, 2015 1:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

okej,hvala na savetu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Feb 12, 2015 8:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, Maxy je u pravu.
Ja ne znam ko je koliko ozbiljan u ovaj prici odnosno koliko se ozbiljno posvetio pa ne volim da ubijem u pojam nikoga. Ne secam se da je neko pomenuo koliko dugo i kako radi pa ne mogu ni da ocenim da li je ozbiljan u ovome ili vise hobista.

Za gupike treba jako puno prostora jer se moraju razdvajati muzjaci od zenki jos dok su mali. Cim se prepozna pol odmah razdvajanje da ne bi doslo do ne zeljenog parenja. Parenje mora biti selektivno.
E sad, pitanje je da li zelite da imate koliko toliko ciste linije ili cete raditi cross breeding odnosno ukrstanje.
Ja volim imati bar nesto cisto a ostalo cepaj po ukrstanju jer mi je to interesantno. Malo se igras i ucis...
Kad se setim i uhvatim vemena ubacicu ovde slike nekih svojih starih koje sam vec kacio u nekoj od tema cisto da kazem sta sam i kako radio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 13, 2015 10:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da linkujem neke stare slike sa stare teme posto nemam sad nista specijalno, imam nesto s cim se igram ali nista reprezentativno.
Tema je: http://www.akvarijum.org/forum/my-guppy-t350.html

Meni je uvek bila jedna od omiljenih varijacija ova:

Image

Jedno vreme sam preferirao nesto ovako:

Image

Sledeca slika je proizvod nekog mog ukrstanja Smile

Image

Sledecu varijaciju sam uvek gotivio a i sad nesto ukrstam sa ovakvim muzjacima...

Image

Imam trenutno i jedan par sto sam ostavio od ovih, na slici su jos mlade ali muzjak je u fulu obojan:

Image

Koga interesuje moze prelistati temu koju sam linkovao gore a mozda ima i jos koja.

Kad bude nesto naraslo i bude interesantno okacicu slike. Za sada sve mlade muzjake eliminisem, svi su promasaji Smile ostavio sam par komada cisto da plivaju u nekom akvarijumu i cekam da malo porastu da vidim da li cu mozda nesto kombinovati s njima.

Sad mi se svodi sve na ostavljanje zenki koje cu kasnije da selektujem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Pet Feb 13, 2015 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ufffff kakav je ovaj plavi muzijak...
Kako si ga dobio, ili si ga tako kupio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 13, 2015 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobio sam ga od drugara. To pored njega je njegova zenka Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Corydoras
Akvarista



Registrovan: 17 Jan 2015
Poruke: 74
Lokacija: Sivac

PorukaPoslao: Pet Feb 27, 2015 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i mojih
Image
pokušaj da izdvojim mužjaka
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 2:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

https://www.youtube.com/watch?v=OETOiNT5hTU


https://www.youtube.com/watch?v=s3UF9qVGcac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su ovo zenke borca? Maridza Ribe 4 Pet Jul 07, 2023 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License