Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Plasticne nogice DA ili NE? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
igorce
Akvarista



Registrovan: 17 Jan 2015
Poruke: 46
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Feb 15, 2015 5:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je 80x50x40 stavio sam plasticne nogice 5 kom.(jedna po sredini) i sad se razmisljam da li su slabe...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 15, 2015 5:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

igorce
Akvarista



Registrovan: 17 Jan 2015
Poruke: 46
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Feb 15, 2015 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 15, 2015 6:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao Druze,

pogledaj kako sam ja radio policu i koje sam nogice koristio, nogice su bile jeftine.

http://www.akvarijum.org/forum.....13783.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Twister
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2014
Poruke: 119
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Feb 15, 2015 6:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze, nemas se sta razmisljati Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 15, 2015 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da ce i ove plasticne koje si vec stavio da odrade posao. Nemoj samo da cimas policu i bice sve u redu. Znam drugara koji ima duplo veci aq i ima plasticne ove nogice, mada nize. Ali nikada nije imao problema. ja sam malo skeptik kada je voda u pitanju u stanu, pa sam trazio pune nogice, koje su spolja uradjene od lima 2mm, a iznutra je puna plastika i ureznica metalna za navoje od nogice. Covek koji ih pravi tvrdi da jedna nosi 60 kg. Stavio sam osam nogica, a aq je oko 180 litara, plus staklo, plus pesak, hauba, sama tezina police.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
igorce
Akvarista



Registrovan: 17 Jan 2015
Poruke: 46
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Feb 15, 2015 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ove su aluminijumske, štelujuće ali je unutra plastika i stopica je plastična, a i ja sam manijak i nije mi svejedno ipak imam ispod mene dva stana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 15, 2015 7:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto ne stavis jos jednu ispod ove centralne vertikale? Mislim da bi onda bio 100% siguran.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Ned Feb 15, 2015 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam 9 nogica ispod, plasticne takodje, samo kockaste, bolje stavi jos od viska glava ne boli
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kupovina plasticne pregradne resetke??? amsterdamxxx Ostala oprema 8 Čet Okt 03, 2019 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License