Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 alga u akvarijumu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Jan 17, 2015 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od nikoga do sada nisam cuo da mu je AlgExit pomogao,nesto malo ali nista znacajno.A sta mu vredi algexit kad nije nasao pravi uzrok koji mu stvara tu algu?Jedino da ga koristi dok god ima akvarijum.Po meni ,treba da nadje uzrok i kad vidi da se alga pocinje povlaciti onda da stavi hemiju da potpuno unisti algu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 17, 2015 12:02 am Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Jan 17, 2015 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam muku mučio sa zelenom končastom još od prošle postavke. Sada je nema ni u tragovima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Jan 17, 2015 9:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

valtersrbija ::
Hvala svima na odgovorima,kako vi menjate vodu posto je meni česma na drugom delu stana i onda vodu nosim u kanti...


Eeeeee prijatelju....
Zivim na selu u kome ima svaka kuca svoj bunar u dvoristu i septicku jamu... Sad
Kad idem do grada, u kolima stavim 10 balona po 6l, napunim i to nam je za pice, kuvanje, akvarijum... i tako godinama radim. Ranije sam isao na izvoriste -arteski bunar, motorom, tovario balone u torbe pa na governal. Muke!
Pa kad cujem da nekog mrzi da zameni vodu u akvarijumu (ne mislim na tebe Valter), dodje mi da ga udavim u isti! Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Jan 18, 2015 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li si uspeo da se izboris i koji tretman si koristio?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
dean




Registrovan: 13 Nov 2014
Poruke: 2
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 20, 2015 8:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam primetio da su te crne cupave alge omiljena hrana kozicama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Pet Feb 20, 2015 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala svima na odgovorima sto se tice akvarijuma ima desetak ribica,hranljivu podlogu,juwelov filter,hranjenje nije preterano,zanima me gde ima da se nabavi taj algEXIT?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Pet Feb 20, 2015 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eeeeee prijatelju....
Zivim na selu u kome ima svaka kuca svoj bunar u dvoristu i septicku jamu... Sad
Kad idem do grada, u kolima stavim 10 balona po 6l, napunim i to nam je za pice, kuvanje, akvarijum... i tako godinama radim. Ranije sam isao na izvoriste -arteski bunar, motorom, tovario balone u torbe pa na governal. Muke!
Pa kad cujem da nekog mrzi da zameni vodu u akvarijumu (ne mislim na tebe Valter), dodje mi da ga udavim u isti!

svaka cast jovice za trud ali opet nije lako ni nositi kante svako malo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka beli kisobran - alga?? pingvinpilence Alge 0 Sub Mar 26, 2022 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Letnje vreme, 30 stepeni u akvarijumu... Nikollo Ribe 2 Čet Jun 24, 2021 9:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cijanobakterija u novom akvarijumu StefanPN Alge 0 Čet Mar 25, 2021 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License