Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Back to roots :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Feb 22, 2015 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dakle opet ciklidi,i opet Americki,ovaj put centralno...
Akvarijum 175l+sump 65l.
Ribe su Vieja Sunspilum i jedan Jaguar,koji se jos uvek sakriva...
Slika je losa jer je osvetljenje 1x18w.Postavka kao i uvek moze da dozivi promene,ali cu gledati da se drzim ovako jednostavnih uredjenja.Riba jos uvek nije slobodna potpuno,ali polako se opusta.

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 22, 2015 12:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Feb 22, 2015 2:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Welcome back.
Ovaj akvarijum je uvek lepo videti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 22, 2015 3:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E, al` pazi kad sam imao osecaj, kada sam video nazim teme da je to nesto novo Plavsicevo Razz
Ovo je vec poznata klasika, mracno biotopno sa prelepim ribama Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 22, 2015 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ces da gadjas biotop, onda manje korenja a vise kamenja, al meni je lep aq. Ubaci jos koju ribu, ima interesantnih vrsta kod nas...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Feb 22, 2015 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma kakav biotop,nisam nesto zainteresovan da se ogranicavam,mada sam nakupio jos kamena cisto da probam u buduce,jer sam video neka uredjenja sa Viejama koja mi se svidjaju.Uglavnom,ne znam da li da ubacim jos nesto,malo je vode,a vec su poceli da plesu muzjak i jedna zenka... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 23, 2015 8:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa mozda bi mogao umesto tog jaguara da ubacis jos jedan par, cisto da se mreste sa obe strane aq. Kod mene se synspilumi mreste redovno, na nekih 2-3 nedelje i dosta dugo cuvaju u zajednickom aq. Mogao bi sa njima da drzis cutterie, ako ih nadjes. Oni su mali, ali hrabri i mogu da se nose sa njima a takodje kad krenu redovno se mreste. Za par jaguara je taj aq mali, ako mislis da drzis jos nesto sa njima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Feb 23, 2015 11:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema sanse da ubacim jos jedan par vieja Smile
Jaguar je mali oko 10cm,dosao je ovde cisto da vidim malo to ponasanje,pa ce da se vrati kod prijatelja u vecu vodu.
I ja sam mislio o cutteri-ima ali ok,otom potom...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
azazel
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2012
Poruke: 89
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 25, 2015 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Plavsicu jos jednom, svaka cast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Feb 25, 2015 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala gosn Vukelja Smile
Stavio malo jace svetlo zbog radi slikanja Smile
Vieja je malo plavlja,nego li zapravo,da li se prelomilo tako,sta znam...

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Feb 28, 2015 5:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Mar 08, 2015 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 8:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Arowana?
Odlicno izgleda...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 8:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opasna riba. Prvi put je vidim kod naših akvarista.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 9:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je ovo srebrna narasce taman koliki je aq... ako je neka druga, onda daleko vise... Inace mi se arowane sve vise svidjaju, ali ja sa 400l nemam uslova za njih, mada ko zna... Drugar ima aq od 3,5m pa drzi jednu od oko 1m. Uzivancija gledati kako pliva i kako usisa ribu za obrok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 9:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od Plavšića nismo ništa manje ni očekivali Laughing , napravio zimsku pauzu a sad kreeećeeeee Arrow ponovo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 500 litara sa Back To Nature pozadinom AkvarijumCentar Akvarijum Centar 0 Čet Nov 10, 2016 12:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Beli Juwel Rio 240 sa Back To Nature ... AkvarijumCentar Akvarijum Centar 0 Pet Sep 02, 2016 11:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Back To Nature 3d pozadine za akvarijum AkvarijumCentar Akvarijum Centar 8 Sre Mar 02, 2016 1:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka im back :) ackoni Akvarijumi 26 Sre Jan 13, 2016 5:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Back again Vukolic.Igor Upoznavanje 1 Ned Apr 12, 2015 9:32 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License