Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 potok gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 11, 2010 11:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ljudi evo idem da navatam gupike i da vam predstavim ,,potok gupija'' u nisu ... uslikacu ribice koje ce naj verovatnije biti vracene u vodu (osim ako nekom trebaju) i potok u kome zive
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 11, 2010 11:57 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Sep 11, 2010 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ajde nemogu da docekam da vidim to cudo.........
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Sub Sep 11, 2010 12:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

danas sam otisao tamoi uslikao potok ... nazalost brojno stanje ribica nije kao nekada sto je bilo,potok je urasao i jedva da sam uhvatio 10-15 gupika I ZAMISLITE MEDJU NJIMA 2-3 MUZIJAKA SWORDTAILA samo sto nisu onako lepi nego su divlje boje(boje divljih gupija- endlera) i macevi se jedva prepoznaju ali nekim daljim ukrstanjem cu probati da zadrzim maceve i zamenim boju riba... slike kacim sutra jer mi se ispraznila baterija ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 10:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Image


Image

to je taj potok a slede i slike ribica
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 10:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 10:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bolje slike kasnije sad idem da pecam inace ribice su zavrsile u moj akv jer medju njima ima i dubleswordowa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Shocked aaa aaa ocu i ja takav u kikindi aaa aaa Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ovo je ludilo, mozes da eksperimentises sa bilo cim sto se ukrstanja tice Very Happy Nesto u koloru mora da ispadne kad-tad Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 7:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je ovo e da sam ja tu blize pustio bi ja i druge zivorotke da se namnoze Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stvarno je super
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 7:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@ misoooo83 i ja bi da ih imam puno samo sto ja imam malo ribica tako da od toga nema nista
@labelo bicolor da a vrh je kada ispadne muzijak sa malim telom i dual swordom (na endlere) i obojeni i veliki rep na obicne .



ljudi molim vas pomozite mi... neznam koju zenku da dam endlerima - koja bi im boja najvise odgovarala, sigurno neka svetla...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jednom muzjaku daj dve tamnije, drugom muzjaku daj dve svetlije i videces i sam sta ce ispasti...naravno, odvoj ih posebno Wink Mada, najbolje da pitas Bojana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

samo je problem manjak prostora... imam jednu tamniju koja bi odgovarala jer se upravo okotila mada joj je uvucen somk ali nema veze , ugojice se -sad cu da ih hranim vise... nadam se da ce bojan da vidi ove postove i da ce da odgovori
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a znas li mozda koja je temperatura vode u potoku?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vrlo topla
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License