Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Stariji trihogaster naduvenost Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bili985
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 32
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozz ljudi,kupio sam tri komada starija trihogastera,donjeo sam ih kuci i jedan ili jedna neznam tacno koji je pol bas je naduvana kao da je puna ikre ako jeste u mrijestu sta da uradim da nebi uginula? pomoc je bas hitna,inace stalno bjezi na dno i lezi,pomalo se premjesta ali u glavnom je na dnu.evo i slikaImageImage


Poslednji izmenio nesa69 dana Sre Mar 04, 2015 11:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 8:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam iskustva sa trihogasterima i ne bih da plasim, ali ovo ne izgleda dobro. Osim sto je naduvana, nekako je iskrivljena i ne znam kakve su to crne mrlje po telu Sad Koliko su stari, mozda je vec bila bolesna pre nego sto si je doneo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bili985
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 32
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vrlo malo znam o porjeklu i starosti ribica,ovaj covjek ih je dobio u zoo shop u zamjenu za neke druge ribice,tako da skoro nista neznam o njima licno.dami je da je spasim ako je u nekom problemu nije bitna sladj ako je izgubi samo se plasim da ona neugine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je bolje da je izdvojis, ako imas negde, jer mozda zarazi i ostale ribe. Da li je imala ove tamne mrlje i pre nego sto si je doneo? Sto se tice dijagnoze i lecenja, morace da se javi neko iskusniji :/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bili985
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 32
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da imala je ove mrlje i prije nego sto sam je donjeo.kod mene je tek drugi dan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po lednjom peraju je sigurno zenka i puna je ikre.Sto se tice tih mrlja ovi plavi trihogasteri ih imaju i neverujem da je neka bolest.Nadji muzjaka za nju i pusti ga sa njom da izbaci ikru.

Imas ovde tema da netrazim sad mrest trihogastera.Vrlo je jednostavan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Čet Mar 05, 2015 1:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slazem sa sa Colikio-m, sare(crne mrlje) sasvim normalne.
http://www.akvarijum.org/forum.....35-45.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Mar 05, 2015 2:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uf bre, ja se ne razumem u trigohastere, ime sam promenio zbog nepročitanog pravilnika i lošeg naziva teme.
Pomerio je jer je bila u pogrešnom podforumu.
Hajde dogovorite se da li je mrest ili bolest pa da stavim tamo gde treba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Trihogaster na poklon Gemini52 Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Apr 17, 2021 12:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka dali trihogaster sme sa platikama nikola791 Ribe 3 Ned Apr 11, 2021 11:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka trihogaster napao gupiku nikola791 Bolest 5 Čet Apr 08, 2021 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Trihogaster napada drugog trihogaster... iggytod Početak u akvaristici 8 Ned Apr 03, 2016 4:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka trihogaster miroslavle Bolest 1 Pon Mar 07, 2016 9:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License