Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Thorichthys meeki - Gde nabaviti ? :( Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
SashaR
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2015
Poruke: 12
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2015 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,

Svoj akvarijum od 120l sam sredio 100x30x40. Pre 2 dana sam uzeo jedan koji je umalo bio bacen, od ~90l, 50x35x50. Nekako sam se opredelio samo za jedan par Meekija u ovom akvarijumu i dosta sam citao o njima. Jednostavno velicina (stare) ribe je sasvim korektna cak i ukoliko ostanem bez para kada dodje vreme da im kupim veci, a bice toga sigurno.

Da li neko zna gde mogu da ih kupim ? Ako je negde na severu Srbije onda bi mi odgovarala dostava bez obzira na cenu. Jednostavno izbor mi se sveo na njih ili nigrose, nista vise od jednog para. Eto dobio sam i preporuke za frontoza ciklide (kigoma/burundi) medjutim one rastu i do 30cm sto je previse za ovaj akv.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2015 5:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gde nabaviti Dwarf Puffer/Pea Puffer/... sadgasm Arhiva Malih Oglasa 3 Pon Mar 16, 2020 1:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodajem Thorichthys meeki surcinac Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Jul 12, 2013 10:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodajem thorichthys meeki surcinac Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Okt 28, 2012 2:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem Thorichtys meeki Daki82 Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Jun 28, 2012 12:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde se mogu nabaviti kozice u Beogradu? blinker Ostali Stanovnici 4 Čet Jun 16, 2011 1:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License