Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ''i have a dream'' Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2015 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepo ostrvce moram reci, da li si probao da vidis na sta ce da lic ako plavu pozadinu sklonis?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2015 10:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2015 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribice prelepe!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
n1kolaola
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2011
Poruke: 152
Lokacija: Petrovaradin

PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2015 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

foto tapet zalepljen, ako ga skinem nema nazad, ok mi je ovako u sobi je sve plavo pa se taman uklapa, ma da sam vec dobio neke sugestije da bi crna dobro ''cucnula''
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
n1kolaola
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2011
Poruke: 152
Lokacija: Petrovaradin

PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2015 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Zoki Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2015 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno jesu prelepe..

Sto se tice pozadine, mislim da bi trebao da pokusas sa crnom.. ali, tvoja volja.

P.S. mogao bi da odgovoris na pp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Autumn dream Bombadil Akvarijumi 16 Ned Dec 08, 2019 10:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neocaridina ''Blue Dream'' i kristali isaakriter Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Maj 17, 2016 3:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka i have a DREAM corvus Razno 0 Ned Nov 22, 2015 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dream cube Miksa Morski Akvarijumi 57 Čet Sep 25, 2014 12:01 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Requiem for a dream boomiri Akvarijumi 8 Sub Sep 08, 2012 11:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License