Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Crni kvarc Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesa69 ::
Mene sad zanima šta je ono što se prodaje u providnim vrećama od 10 kg, naranđasti natpis, aqua ili tako nešto, zaboravio sam.
Uglavnom ga prodaju kao prirodni crni šljunak, ubacio sam ga kod kozica i ne pušta boju, meni lično više liči na ugalj nego na šljunak, definitivno ne pušta boju dok parametre vode nemam sa čim da izmerim. Da li je to stvarno prirodno ili ga je termička obrada uzela pod svoje Smile

Ovo i mene interesuje, u jednoj radnji prodaju crni sljunak koji po njima "nije bojen kao ostali, nije mleven kao granit, vec je jedini crni koji ne utice negativno na akv. Idealan za biljne akv." 1kg/100 din?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 5:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Art pro crni kamen WoodyAllen Ponuda 0 Pet Avg 26, 2022 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black Moly Crni i Zuti, stari par meseci sstanko78 Na poklon 2 Pet Jun 04, 2021 11:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ljubitelji puzeva - crni Malezijci + ... Suncokret Na poklon 1 Sub Jul 25, 2020 2:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crni pesak (kvarc) srki.acs Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jul 06, 2019 8:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podloga Crni Kvarc scorpion Početak u akvaristici 4 Uto Jan 29, 2019 12:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License