Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Podmladak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Sep 12, 2014 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malci ancistrusa, ovo je ostalo od 26 jajasca, zadovoljan sam s'obzirom da ih nisam odvajao... sad ih vidim 11 u filteru, nadam se da je jos neki preziveo okolo po coskovima, ubiljen je akvarijum dosta...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 12, 2014 9:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Pet Sep 12, 2014 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a evo kod mene

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Okt 13, 2014 2:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Labidochromis perlmutt, 17 komada od dve mame, prvi put Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Nov 16, 2014 1:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stgigao podmladak...

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jan 05, 2015 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i prvi mrest mojih:
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Čet Jan 22, 2015 5:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pao je i prvi mrest kribenzisa, danas su malce prvi put izveli da upoznaju akvarijum Smile pa sam ja uspeo da ih uslikam....
Image
Image
Image
Image

Da li treba neku posebnuishranu da uvodim za njih, posto ce ostati u zajednickom akvarijumu, ili je dovoljno da se roditelji starju o tome?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thunderbeast
Akvarista



Registrovan: 22 Avg 2012
Poruke: 136
Lokacija: Beograd-Vozdovac(Stepa Stepanovic)

PorukaPoslao: Čet Jan 22, 2015 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam, kod mene se izvelo oko 60kom i svi su nestali za dva dana Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lidada
Akvarista



Registrovan: 25 Feb 2015
Poruke: 18
Lokacija: Zemun,Pancevo

PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2015 12:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas rodjene bebe platike.Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dimitrije57
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Mar 2015
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A ono za mrest ancitrusa ja sam to pogledao na youtube,ali me zanima sta da li to treba samo da se ubaci neka cinija ili cup ili kao neka stena sa pecinom i da li oni treba da se odvoje od drugih ribica, da li ce oni u ciniji odmah poceti da se mreste??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dimitrije57
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Mar 2015
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li je ova ribica trudna
http://www.dodaj.rs/f/3C/uR/2G.....z-2343.jpg
http://www.dodaj.rs/f/35/lj/1a.....z-2338.jpg
http://www.dodaj.rs/f/35/lj/1a.....z-2338.jpg
i napisite ako neko ne vidi slike ali trebalo bi da ih vidite
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dimitrije, odakle si ti?
Upiši u profil da znamo da li je dostupan kokosov orah ili slično Smile Inače koga pitaš za ancistruse?
Kod njih prvo mora da se upare, obično kad napune oko godinu dana. Onda bace ikru negde gde nisi planirao ako su u zajedničkom, jer to rade zato što oni misle da je tamo najbolje da bace ikru i da će tamo matori najlakše da je čuva. Meni je to jednom bio čošak akvarijuma, nakon toga ogromna rupa u ogromnom panju, bez obzira na pečinu od kokosa za koju sam mislio da je idealna Smile
Ako planiraš na veliko da ih gajiš, onda taj upareni par koji je bacio ikru izdvajaš u akvarijum od 50-tak litara i tu se brineš samo o njima i njihovom budućem podmladku koji je redovan i ponavlja se na nekih mesec-dva.
Za živorotke ne znam, odavno ih nemam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lidada
Akvarista



Registrovan: 25 Feb 2015
Poruke: 18
Lokacija: Zemun,Pancevo

PorukaPoslao: Uto Mar 10, 2015 12:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.dodaj.rs/f/3p/GB/2T.....dified.jpg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lidada
Akvarista



Registrovan: 25 Feb 2015
Poruke: 18
Lokacija: Zemun,Pancevo

PorukaPoslao: Čet Apr 02, 2015 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moji mali moli,gupi i plati.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milosfis
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Mar 2015
Poruke: 4
Lokacija: leskovac

PorukaPoslao: Uto Apr 07, 2015 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i ja da se pohvalim 18 bleck moly, iz drugog pokusaja. Prva zenka mi se okotila u plasticnoj kotilici kupovnoj ali malci nisu prosli kroz one resetkice i mama ih je sve pojela dok sam ja dosao iz grada. A druga zenka se okotila i blagovremeno sam primetio i vratio je u maticni akvarijum nakon kotenja, a malci su ostali u malom akvarijumu gde polako rastu. Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
annamld
Akvarista



Registrovan: 10 Jan 2013
Poruke: 23
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Apr 13, 2015 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tata sa klincima

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum za podmladak Fricky`88 Uradi Sam (DIY) 3 Ned Maj 24, 2015 12:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podmladak boraca plavušica Razmnožavanje 13 Uto Dec 03, 2013 7:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podmladak ramireza sunce Ishrana 2 Sre Apr 03, 2013 12:21 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License