Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hard scape - koje vrste drveta mogu da se koriste? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ghandi_bl
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2011
Poruke: 59
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sub Mar 14, 2015 3:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav!
Nisam bila sigurna gdje da stavim ovu temu, valjda nisam omasila, a ako jesam, moderatori neka je prebace gdje treba Smile

Uglavnom, imam akvarijum 40l, trenutno je u njega onako sve bezveze nabacano, pa bih ja to sad malo da sredim. Kao i uvijek problem su finansije, pa bih radje ustedila gdje god mogu.
Trenutno se u akvarijumu nalazi grana vinove loze, a od biljaka aponogeton, sagitarija i vallisnerija. Za biljke cu jos da vidim sta mogu nabaviti, tako da ce to malo da ceka, a razmisljam da ubacim par malo razgranatijih grana u akvarijum.
Posto imam drvo smokve u dvoristu, neki dan smo srezivali grane, pa sad imam toga na pretek, da li bi moglo to da se iskoristi za akvarijum (naravno uz prethodnu temeljnu odbradu). Drvo zasigurno nije bilo tretirano pesticidima, pretkodnih 10ak godina Smile
A ako ne moze smokva, koje bi vrste drveta mogle, a da ih mogu naci negdje u okolini (vinovu lozu trenutno nikako ne mogu da nadjem)?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 14, 2015 3:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde mogu klupiti arcandia plant-pro n... WoodyAllen Rasveta 0 Pon Jul 13, 2020 3:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje zaštitne rukavice koristiti - ak... Peku Razno 4 Uto Apr 21, 2020 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka diy akvarijum od drveta,... StefanB97 Uradi Sam (DIY) 0 Pet Maj 17, 2019 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dragon-Scape Tajson Akvarijumi 3 Čet Maj 16, 2019 7:00 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License