Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pitanje za iskusnije vezano za bilje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
milosfis
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Mar 2015
Poruke: 4
Lokacija: leskovac

PorukaPoslao: Ned Mar 22, 2015 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li moze u akvarijum da se posadi bilje iz slatkovodnog jezera, video sam onu sitnu travu sto izgledao kao tepih pa se pitam da li ce nesto skoditi da uzmem par korena da posadim u svoj akvarijum.. Posalacu sliku kada donesem bilje sa Vlasinskog jezera.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 22, 2015 11:33 am Snimi Poruku Nazad na vrh

kristinah
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 38
Lokacija: Novi Sad, Kisač

PorukaPoslao: Ned Mar 22, 2015 12:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne spadam medju iskusnije baš mnogo ali negde sam pročitala da može samo mora da se dezinfikuje. Pa sam i ja htela da isprobam. Probala sam preko leta. Biljke skupljene na jezeru sam okupala u hipermanganu i oformila jedan akvarijum gde sam držala bolesnu ribicu. Celo leto mi je riba bila u tom akvarijumu a na kraju leta sam je vratila medju ostale živu i zdravu. Medjutim trave sam bacila jer nisam znala kako se ponašaju zimi (da li odumiru)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milosfis
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Mar 2015
Poruke: 4
Lokacija: leskovac

PorukaPoslao: Ned Mar 22, 2015 12:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja planiram da probam, a planirao sam da ih prvo dezinfikujem pa cu videti kako ce se ponadati u jedan probni akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Mar 22, 2015 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Propasce ti sve. Te nase biljke iz reka i jezera nisu navikle na konstantnu temperaturu od 24 kolika je u akvarijumu stalno, vec su navikle na godisnja doba. Kad dodje zima, odumiru, u prolece opet krecu, dok sa tropskim vodenim biljkama to nije slucaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zapazanje vezano za filtraciju Milivoje Lampa Filteri i pumpe 4 Pon Nov 13, 2023 9:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Komplet bilje na prodaju Onix21 Ponuda 1 Pet Jun 04, 2021 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za vlasnike Juwel Ria Rooster Akvarijumi 3 Čet Apr 01, 2021 10:20 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License