Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kuli Kuli Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mrburns
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2013
Poruke: 114
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 12:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam iz kog razloga, ali ove dve ribice su mi u roku od dvadesetak dana uginule.Jednostavno nema ih vise u AQ Sad
ne znam koji razlog njihovog uginuca moze biti..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 12:52 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 10:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao i u drugim slučajevima, veoma dobro su sakrivene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 12:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaju one da se sakriju tamo gde uopste i ne pomislis. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 1:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kod mene najviše vole da se provlače u korenju anubije ili kriptokorine ...
ali redovno i izlaze tako da ih redovno viđam na otvorenom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mrburns
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2013
Poruke: 114
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e pa i ja sam ih vidjao medju korenje nane, i izadju na sekund prolete i opet se sakriju ali sada ih vise nema Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je onaj akvarijum što ga imaš na slikama vrlo je verovatno da su negde zavučene. Ako nisi siguran a kopka te, onda radi premetačinu, lepo pri zameni vode prevrni sve živo.
Ja imam jednog, i ne vidim ga po mesec dana, pa se pojavi na hrani odjednom ujutru. Često i zaboravim da je u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mrburns
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2013
Poruke: 114
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Feb 20, 2015 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neso, bi ti upravu. juce kada sam sadio biljke, pomerim panj, kad jedna ispod panja se ukopala, drugu nisam nasao.I kada sam vratio panj na mesto, geldam je kako sve kao rovi da bi se uvukla opet ispod panja. i evo danas je nema Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tajchili
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2014
Poruke: 135
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 24, 2015 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fenomenalna ribica! Ja ih imam 3, ali su u planu još Imam dosta mesta za skrivanje, ali su se brzo privikle na društvo (skalar, neonke i ancistrusi), pa mogu bez problema da ih vidim kako se igraju i po danu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Apr 25, 2017 7:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene interesuje da li ce barbusi napadati kulije? Imaju gde da se sakriju pa se nadam da nece
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Apr 25, 2017 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uros Kg ::
Mene interesuje da li ce barbusi napadati kulije? Imaju gde da se sakriju pa se nadam da nece


Ne bi trebalo, ne mogu im nista, kuli je brza riba i krije se non stop, barbus nema tu sta da trazi..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Apr 25, 2017 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slobodno, barbusi uglavnom gnjave sami sebe Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SuperSaiyan
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2017
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 05, 2017 12:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam jednog Kulija u aq od 40ak litara sa gracilisima, borcem, ancistrusom i pseudomugil gertrudae. Kuli je najveci smeker u druzini Smile
Koliko primecujem, jede hranu sa dna, iako ujutro hranim ribice, bacim malo granulica uvece na dno, posto on nekad usred noci voli da projuri i da se provrti po akvarijumu, pa reko da ima i nesto da gricne.
Super se slaze sa svim ribicama, cak i sa Borcem, nekada zajedno jedan uz drugog zabodu na dnu, da iskuliraju, kao sto mozete da vidite Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Maj 05, 2017 6:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni su kuliji preko dana u filteru a nocu prave zurku po akvarijumu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SuperSaiyan
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2017
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 12:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel imas muzjaka i zenku?
Kako ih razlikujes?
Ja sam procitao negde da kada se nocu jure, da je to muvanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Maj 12, 2017 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kuliji se jure i u toku dana samo je fora da imaš dovoljno senke biljaka, granja i rupa gde da se kriju, sitne ribe u akvarijumu sa niima i najvažnije od svega da ti ruka nije konstantno u akvarijumu. Kuliji su plasljive ribe koje vole drustvo svoje vrste. Vole da se zavlače u rupe i tu da miruju sa drugim jedinkama svoj vrste. Al su isto ribe koje će bez problema istrčati kad je hrana il kad vide osobu koja ih hrani. Isto Pangio voli kad je podloga sitan pesak jer ga provlace kroz usta i tako se hrane. Dosta su slobodnije i brze rastu sa takvom podlogom.

Autopsija je najbolji nacin kod botija da vidis ko je bio muzijak a ko zenka. Drugi nacin je da sačekaš da postanu polno zrele jer su zenke pune ikre deblje od mužijaka. Ovo je kod nas poprilično otežano jer se nekoliko vrsta kulija ,Pangio, kod nas prodaju pod imenom kuli kuli. Tako da ti se može desiti lako da džinovku kuli ,Pangio myersi, pomešas sa ženkom ili da prodješ ko ja da od 4 kulija imas 2 različite vrste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kuli u filteru Ksendzi Bolest 10 Pon Dec 18, 2017 12:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kuli Kuli Gen ije Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Maj 17, 2015 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Mini kripte i kuli kuli Svarog Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 07, 2014 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ribice: kuli,apistogramme,hokej tetre... joniko Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Avg 02, 2014 10:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Balon moli, panda, sterbai, kuli kuli Tiffany Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Apr 14, 2014 5:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License