Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 AQ 450L - malawi ciklidi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
James 021
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Jan 2014
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sub Feb 01, 2014 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sve je na mestu i ok je ako se njemu svidja,al opet trebalo bi da se prilagodjavamo ribama a ne one nama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 01, 2014 8:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Woofer
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 106
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 10:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

https://www.youtube.com/watch?v=rOU1OOpTwFk&feature=youtube_gdata_player
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ivan87
Akvarista



Registrovan: 20 Apr 2013
Poruke: 13
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 20, 2014 10:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je AQ, mozda ovo bilje malo vise zaklanja svetlost nego sto bih ja voleo Smile svakako prirodnije deluje ovako nego da bljesti od svetla....ali ja volim da bljesti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djopa
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2013
Poruke: 113
Lokacija: Vracar, Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 17, 2014 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze li neki update? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Woofer
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 106
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Sub Maj 10, 2014 9:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malawi ciklidi 450L maj 2014: http://youtu.be/NpdAgqQmo6w
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Maj 10, 2014 10:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za moj ukus previše riba. Sve titra pred očima. Uz ovaj akvarijum ne bih mogao da se opustim. Naravno, govorim u svoje ime. Sve je stvar ukusa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djopa
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2013
Poruke: 113
Lokacija: Vracar, Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 10, 2014 4:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slozio bih se sa Horusom, malo manje riba i akvarijum bi bio savrsen.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Maj 10, 2014 4:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imajte u vidu da kod Malavi ciklida nekad ova "prenatrpanost" je pozeljna radi rasporedjivanja agresije . Normalno, sve to vuce sa sobom odredjenu litrazu, filtraciju, raspored markera, i drugih cinioca. Ako akvarijum funkcionise ovako, nevidim razlog zasto ne bi bio ovaj broj riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djopa
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2013
Poruke: 113
Lokacija: Vracar, Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 10, 2014 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam da je zbog agresije, ali samo koja riba manje. Ovako mi bas deluje kao da su natrpane do vrha, kao u losim akvarijumskim radnjama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Maj 10, 2014 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ne komentarišem zbog kvaliteta vode i uslova u akvarijumu, nego mi vizuelno smeta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Woofer
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 106
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pon Maj 12, 2014 2:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve ima svoje prednosi i mane Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Woofer
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 106
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Čet Apr 09, 2015 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,
evo kako akvarijum izgleda sada Very Happy
dugo nista ne diram niti ubacujem nove ribe. Samo uzivam Very Happy
Image
Image

a evo i snimka

https://www.youtube.com/watch?v=dcFaPWcQrQQ&feature=em-upload_owner#action=share
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Apr 09, 2015 6:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast druze Woofer, dugo te nije bilo, najzad pravo uzivanje s malawi ciklidima !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VeDe
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2013
Poruke: 96
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Čet Jun 22, 2017 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako se zove ova biljka? Trebalo bi meni da stavim u coskove ali nikako da ih nadjem...
hvala na odgovoru....


Woofer ::
Evo mali update akvarijuma.. Oko 90 riba imam u akvarijumu i sve funkcionise dobro
Mnogima se ne svidja lijevo to crveno kamenje u cosku, ali meni se svidja i tu ce ostati.. U njemu su sakrivene pumpice od air pumpe i tu ciklidi vole da se sakriju od ociju javnosti dok se mreste:)

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ciklidi Zvezda Severa Akvarijumi 0 Ned Jun 18, 2023 2:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka africki malavi ciklidi gotika Razmena 0 Sre Avg 31, 2022 9:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi - Nis joca93knj Tražnja 0 Pon Dec 20, 2021 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi celo jato Onix21 Ponuda 1 Ned Dec 19, 2021 11:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sajica ciklidi Slepi_Putnik Ponuda 1 Sub Sep 04, 2021 1:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License