Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Skalar Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Čet Apr 16, 2015 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz,dodjem danas sa posla,pogledam akvarijum,kad skalar u pubertetu.Izbila mu mala bela bubuljica ispod ustiju.To sad prvi put vidim,sta mu je?Evo slika sa mob,nije neki kvalitet.Akvarijum 70 litra,nema 10 ribice u njemu.Sve zive i zdrave a i on je zivahan Smile
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Apr 16, 2015 6:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Pet Apr 17, 2015 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da sklonim temu,posto nema niko strucan da odgovori???Neznam ni zasto sam uopste postavljao pitanje :(
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pet Apr 17, 2015 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze, kao prvo, postavio si temu juce, ja sam je tek sad video na primer i ti dizes frku sto ti niko nije odgovorio, pa ovo je forum, nije chat... ko kad ima vremena pogleda...
A kao drugo oces da ti neko napise a postavio si sliku gde se jedva vidi i sam skalar maltene a kamoli bubuljice, ako vec ima bubuljice vodi ga kod dermatologa Smile
Bez bolje slike ti niko nece ni pisati, jer nemoze da se vidi nista, samo mozemo da lupamo, mozda je neko gljivicno oboljenje, mozda neka infekcija... ja nemogu tacno da kazem...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Pet Apr 17, 2015 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze,hvala tebi sto si se javio.Veruj mi da ni sam neznam sto sam uopste otvorio temu,da mogu obrisao bi je.Nije ni bitno,ako admin cita,nek je obrise slobodno,hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Glavash
Akvarista



Registrovan: 26 Jan 2014
Poruke: 106
Lokacija: Zemun polje

PorukaPoslao: Pet Apr 17, 2015 8:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel ovako nesto u pitanju?Ako jeste procitaj temu do kraja,negde je msm objasnjeno kako se leci.Naravno ako je to isto u pitanju.

http://www.akvarijum.org/forum.....0bubuljica
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Ned Apr 19, 2015 8:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Glavash,mislim da je to to,nisam bas siguran.Sve u svemu,bila tacka dva dana i povukla se,skalar normalno pliva,veseo,izlecio se sam.Hvala tebi u svakom slucaju na odgovoru,pozz.Moze lock
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar problem brzio93 Bolest 1 Uto Dec 10, 2019 9:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar na dnu Milan91 Bolest 0 Pon Maj 06, 2019 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uginuo skalar Bogdan P Ribe 5 Čet Feb 28, 2019 11:46 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka skalar trikolor cile Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 16, 2018 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License