Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Utisavanje glave motorne glave vodene pumpe.. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Apr 20, 2015 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Maxy xD ::
Ja sam isto ovako resio buku kod Hang on filtera, to sam i napisao u nekoj temi.
Super lepak nema nikakvog uticaja, tj kod mene nije nista stetilo.
pozz Very Happy

Mene ovo interesuje, kako si to resio? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 20, 2015 10:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Apr 20, 2015 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

DevilFish ::
Maxy xD ::
Ja sam isto ovako resio buku kod Hang on filtera, to sam i napisao u nekoj temi.
Super lepak nema nikakvog uticaja, tj kod mene nije nista stetilo.
pozz Very Happy

Mene ovo interesuje, kako si to resio? Smile

Mene takodje. Moj je sad utihnuo ali u pocetku je bio bucan. Na netu sam nasao resenje da se podmaze sve i onda nece biti buke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Apr 20, 2015 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uglavnom redovno perem pumpe, pa sam baš juče pogledao.
Na slici sa prethodne strane je Twister zalepio plastični propeler da se ne mrda u odnosu na magnet. Kod mene se pumpe ne čuju a propeler ima slobodan hod u odnosu na magnet za neku četvrtinu kruga (kao što Blue kaže). Moja pretpostavka je zbog početnog momenta inercije i sile, da ne bi nešto puklo. Uglavnom, ne bih lepio, mislim da ima svrhu.
Ne znam, osovine su metalne, štapićem za uši dobro obrišem unutrašnjost pumpe (ležište u koje ide osovina, gumice i rotor), isperem, obrišem osovinu, magnet i propeler. Nisam nikada podmazivao, jedino pazim da gumice lepo vratim na mesto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe za veci akvarijum Yaesu Filteri i pumpe 5 Uto Apr 27, 2021 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe - Savet Milan Bakic Filteri i pumpe 5 Uto Feb 09, 2021 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zamena kabla kod potopne pumpe nikouro Uradi Sam (DIY) 12 Pet Nov 20, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Wave maker tj. stream pumpe Jande Filteri i pumpe 2 Čet Nov 12, 2020 12:23 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License