Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Popularna boja repova kod gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ccmuva
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 26, 2015 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta mislite drugari? .. Koja je najpopularnija boja repova kod gupija?


Poslednji izmenio Bojan dana Pon Apr 27, 2015 8:17 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 26, 2015 11:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ccmuva
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 26, 2015 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Boja UPS eheheh..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Apr 27, 2015 8:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ispravio sam naslov Wink

Tesko je dati odgovor na ovo pitanje. Mogu samo da konstatujem da je crvena boja uglavnom uvek prisutna. Mozda zato sto je najrasprostranjenija ali s druge strane ti muzjaci su lepi i malo odskacu od ostalih sto se tice boje bar iz nekog mog ugla gledanja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ccmuva
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Apr 27, 2015 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala za ispravku. Ja sam juce nabavii tri zenke I jednog muzjaka I crnorepe su ribe. Nikada ranije nisam video gupije sa crnim repom. Muzjak vise lici na fazana sa tim velikim crnim repom. Probacu da odnegujem njihove mladunce pa ako zadrze crnu boju izdelicu drugarima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pon Apr 27, 2015 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ja sa crnim repovima, neki su skroz crni al neki znaju i da povuku koju fleku od muzijaka, zenka koju imam ima crn rep, ali nije obojen nego nekako providan i samo malo tamniji, al fazon najveci je da joj je rep podeljen u 3 dela, znaci ima 2 rese na repu od kraja prema korenu repa, ali ne ostaje na malim zenkicama ni na muzijacima, a bas bi bio dobar muzijak sa repom iz 3 dela...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike - raznih boja muzjaci i zenke ... sonjastevin86 Tražnja 0 Sre Nov 17, 2021 5:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License